Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Általában mennyi idősen jön...

Általában mennyi idősen jön el a kisgyerekeknél az a kor, mikor már nem élvezik a folyton gügyögős, puszilgatós szeretgetést?

Figyelt kérdés
Ne azt írjátok, hogy kamaszkorban már biztos, mert ez nyilvánvaló. De mikor szokott elkezdődni ez a fajta leválás? Nálam már valamikor óvodás korban indult, nem szerettem ha babásan gügyögnek nekem és folyton az arcomba jönnek. Nektek mi a tapasztalatotok saját magatokkal vagy a gyerekeitekkel?

2021. dec. 12. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Nagy csoport, kB. De személyfüggő is. Szülőkkel nyilván tovább tart.
2021. dec. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Kèt gyerekem van, soha nem gagyogtam velük. Nem is èrtem mi szüksèg van rà.
2021. dec. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
1voltam, én sem gagyogtam, a puszilgatás, szeretgetés részére gondoltam.
2021. dec. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez személyfüggő,az egyik gyerekemet pl. egész kicsi csecsemőkora után nem lehetett soha így puszilgatni,meg ölelgetni,mert utálta,ellökött magától mindenkit :D Felnőttként is más a szeretetnyelve ,nem puszilkodós,ölelkezős típus .. a másik kettőt valahogy 5-6 éves koruk körül kezdte el zavarni
2021. dec. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Általában óvoda végén, iskola elején kezdődik ez el.

De nyilván van amikor előbb, van amikor később következik ez be.

2021. dec. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyjából az iskolás kor eléréséhez közeledve, amikor már volt óvodás és észlelte a csoporton belüli hierarchia kialakulását, hogy neki magának kell megvédenie saját magát, látja az azonos korosztályba tartozó egyes egyének megnyilvánulásit, ezért a kizárólagosan felnőttek közt felnövő gyereknél ez sokszor csak később alakul ki.
2021. dec. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lányom csecsemőként se szerette. Fiam 3, még hagyja, hogy puszilgassam
2021. dec. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Óvodás korban
2021. dec. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!