Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az ajándék...

Derjaderja kérdése:

Mit gondoltok erről az ajándékról?

Figyelt kérdés

[link]


A rokon gyerekek egyikének/kettejüknek néztem, szerintem nagyon szép, de bizonytalan vagyok a korosztályban. Méretre ezek normál méretű ernyők.


Szerintetek szép? Milyen korú lány örülne neki? Egyáltalán, jó ajándék egy ernyő?

(Korábban kézműves dolgokat, írószereket kaptak, valamelyik évben gymbaget varrtam nekik).



2021. dec. 3. 20:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
43%
Ez egy ovis gyereknek való. A 9 éves lányom biztos, hogy nem használná. Amúgy ronda.
2021. dec. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
20. Igen, de van nagyobb méret is. Tiszteletben tartom a véleményed, csak azért mondom, hogy a nagysága nem szempont.
2021. dec. 4. 09:33
 23/25 A kérdező kommentje:
A zenélő ékszerdobozt én is néztem a djeco-nál, de az sokkal drágább, mint amiben a családtagok közösen ajándékkeretnek megállapodtak.
2021. dec. 4. 09:34
 24/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm, azt hiszem, csak a legkisebb (óvis) gyerek kap csak ilyet. A kislányom 3 éves, neki nagyon tetszett a képen, remélem a 4 évesnek jó lesz akkor.

Amúgy én simán örülnék felnőttkent ennek, mondjuk van egy kevésbe színes változat virágokkal, az jobban illik hozzám, de látom, hogy nagyon ellentmondásosak a vélemények.

Majd vmi ékszert vagy parfümöt választok a nagyobbaknak.

Ékszerdoboz szülinapjukra majd jó lesz.

Köszönöm.

2021. dec. 4. 10:23
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
A hétéves unokahúgom imádná. Tavasszal lehet, hogy meg is kapja.
2021. dec. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!