Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az ajándék...

Derjaderja kérdése:

Mit gondoltok erről az ajándékról?

Figyelt kérdés

[link]


A rokon gyerekek egyikének/kettejüknek néztem, szerintem nagyon szép, de bizonytalan vagyok a korosztályban. Méretre ezek normál méretű ernyők.


Szerintetek szép? Milyen korú lány örülne neki? Egyáltalán, jó ajándék egy ernyő?

(Korábban kézműves dolgokat, írószereket kaptak, valamelyik évben gymbaget varrtam nekik).



2021. dec. 3. 20:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem meg nem sok ertelme van, foleg a merete miatt, talan mar a 9 evesnek se lenne jo. Ne magatokbol induljatok ki, felnottkent orul az ember, ha praktikus dolgot kap, de gyerekkent/tinikent meg nem biztos.
2021. dec. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem esernyő nem ajándékba való.
2021. dec. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
34%
Nektek amugy mi bajotok van? Ennyire le kell pontozni az embert, csak azert, mert mas a velemenyetek? Szerintem erre a kerdesre nincs jo vagy rossz valasz, mert nem vagyunk egyformak. Ki igy, ki ugy gondolja.
2021. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Én mindenkit felpontoztam, aki vette a fáradságot a válaszra.
2021. dec. 3. 21:14
 15/25 anonim ***** válasza:
88%
Szeretem a djeco termékeit és jó ötlet az esernyő, lehet vele menőzni. :)
2021. dec. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
85%
Nem egy hétköznapi, egyszínű esernyő, úgyhogy jó ajándékba, és hasznos is. Szerintem nagyon szép, én gyerekként és kamaszként is örültem volna egy ilyennek.
2021. dec. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
18%

Szeretnek főzöcskézni?

Mert az én gyerekem imád, és van saját kis köténye, meg már egyszerűbb dolgokat meg is csinál a konyhában. Pl. Előre gyártott muffin keveréket is lehet ajándékba adni, esetleg gyerekeknek való kiegészítőkkel lehet feldobni, pl. fenyő alakú mályvacukor, ehető gyöngy, csajos papír kapszlik a formába.

2021. dec. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
54%

Őszintén szólva ennyi idősen nem örültem volna egy esernyőnek. Szép, hasznos, de kb ennyi. Ha mindenképpen ilyet szeretnél, érdemes véleményt kérni a szülőtől, mennyire tetszene neki.


Én kicsit csajosabb dolognak örültem volna, akár egy zenélő ékszerdoboz, vagy a claire’s-ben lehet kapni jópofa hátizsákokat, kiegészítőket. Persze mindenki más, az esernyő is lehet végül jó ajándék.

2021. dec. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nagyon szép, vedd meg nyugodtan! Én örültem volna neki ennyi idősen.
2021. dec. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
36%

Ez egy 4 évesnek való esernyő.

Ajándéknak nem venném,ezt egy sima átlagos napon megveszem a gyereknek,de mondjuk nem netről ennyiért.. Én szeretem kinyit i megnézni, nem e egy gyenge szar, nem e hibás..

2021. dec. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!