Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az ajándék...

Derjaderja kérdése:

Mit gondoltok erről az ajándékról?

Figyelt kérdés

[link]


A rokon gyerekek egyikének/kettejüknek néztem, szerintem nagyon szép, de bizonytalan vagyok a korosztályban. Méretre ezek normál méretű ernyők.


Szerintetek szép? Milyen korú lány örülne neki? Egyáltalán, jó ajándék egy ernyő?

(Korábban kézműves dolgokat, írószereket kaptak, valamelyik évben gymbaget varrtam nekik).



2021. dec. 3. 20:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%
szerintem nem gyakori ajándék az esernyő, és ritkán is kapnak. egy ovis, kisiskolás szerintem örülne egy szép esernyőnek. nekem ez az esernyő kicsit sok
2021. dec. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
56%

Szepnek szep, de ajandekba? Ezt megveszem egy atlagos napon a gyereknek, ha eppen nincs es szukseg van uj esernyore.

Ajandekba nem adnam, vagy max valami melle.

2021. dec. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Nem ez lenne az egyetlen ajándék, csak valahogy tanácstalan vagyok, könyv, ruha ilyesmi nem jön szóba.

Ékszereken gondolkoztam még.

9 éves akinek néztem, és nekem is ez volt a kétségem, hogy nagy hozzá.

1-est is értem, kicsit sok, de vannak más minták, viszont azok még kisebbeknek tűnnek jónak.

2021. dec. 3. 20:13
 4/25 anonim ***** válasza:
47%

Tarsas, kirako? Szamos kifesto?

9 evesnek ez az esernyo mar lehet nem jo, a merete miatt.

2021. dec. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
27%

9 évesnek nem venném meg.

ilyen korban már szeretnének nagylányok lenni, lehet valami gyerekeknek való parfümöt, körömlakkot ilyesmit vennék, de erről a szülővel is beszélnék, hogy lehet e.

2021. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nagyon jó.

Szép, különleges és hasznos.

Én is örültem volna neki ennyi idősen, és annak is örülnék, ha az én lányom kapná.

Nyugodtan vedd meg, végre valami igazán hasznos ajándék, nem a 8 ezredik játék.

2021. dec. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

4. Társast, kirakót már a korábbi években vettem (bocs nem írtam).

3 gyerek van amúgy ott, én is vmi csajos dologban gondolkoztam a 2 nagyobb lánynak.

Még írnátok ötleteket?

A masik lány 13.

Mindkettőjüknek van egy speckó hobbija, de nem szeretnék azokkal kapcsolatosat.

2021. dec. 3. 20:30
 8/25 anonim ***** válasza:
85%
Tökéletes, én örülnék neki.
2021. dec. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
41%
Én is kaptam esernyőt, de szerintem 6-7 évesen, nagyon örültem neki, esténként a zuhanyzóban játszottam vele. 9 évesen már lehet, nagy hozzá, főleg a nővér miatt.
2021. dec. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%

3 lányom van, mindig játékokat kapunk, és hobbis dolgokat (mivel felszerelést nem tudnak venni ezért csak ilyen jelképes használhatatlan tárgyakat, díszeket).

Egy kezemen nem tudnám megszámolni hány játék van amihez még sosem nyúltak, a 10 éves lányom meg már főleg nem.

Szerintem egy esernyő tökéletes ötlet, amivel nem lehet mellélőni. mellényúlni.

2021. dec. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!