Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen lesz a test...

Tényleg ilyen lesz a test szülés után?

Figyelt kérdés

Oké, visszafogyhatunk, de a bőr tényleg válhat ilyenné? Az az igazság, hogy nem sok már szült nőt láttam fehérneműben. Csak anyukámat, de ő mindigis túlsúlyos volt.

Mennyire gyakori, hogy így megviseli a testet? És ez már nem áll vissza?

Még nincs babám, de szeretnék. Azonban ha ilyen lenne a testem én nagyon rosszul érezném magam. Most is teljes önbizalomhiányban szenvedek.

(Ez nem állít meg attól, hogy anya legyek, de azért érdekel)

[link]


2021. dec. 3. 01:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
56%
Anyám 2 gyereket szült, neki ilyen lett a hasa. Nekem egy gyerekem van, császáros voltam, alig volt hasam is, nem lett ilyen. Striára hajlamos vagyok, rengeteg van a combomon, fenekemen, csípőmön, viszont a hasamon nem lett és a terhesség alatt nem jött ki egy db új sem.
2021. dec. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%
2 gyerekem van, lehet, hogy szerencsés genetika, de nem lett ilyen a hasam, sőt, striam sem lett egyáltalán, annak ellenére sem, hogy kamaszkorom óta van néhány csík a combomon. 30-as voltam mindkét gyerek születésénél.
2021. dec. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
81%

Van ismerős, akinek egy gyerek után ilyen a hasa, egy másiknak meg ikrek után is szép, feszes maradt a bőre, sehol egy stria, meg nem mondanád, hogy szült, pláne nem, hogy ikreket.

Ez teljesen egyéni dolog. Genetika.

Ma már vannak szuper bőrfeszesítő kezelések, amivel sokat lehet javítani a bőr állapotán, ha megnyúlik.

Én 2 hete szültem, nekem még alakul a hasam, bár az már biztos, hogy a köldökpiercinget nem teszem vissza. :D az sajnos nem túl szép, ahogy megnyúlt a bőr. De egyébként úgy tűnik, nem lesz gond a többivel. Szedem a kollagént (nem emiatt, főleg ízületekre, de a bőrre is hatással van), ápolom a bőröm, aztán lesz, amilyen lesz.

2021. dec. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
74%
Két gyerekem van,nem lett ilyen a hasam. Egy csíkom sincs,és nem is ilyen 'aszott' kinézetű. Pedig 3 hete született meg a kisfiam, úgyhogy elég friss még a dolog, de megközelítőleg sem nézek így ki. Igaz, maradt rajtam még 5kg, és a lapos hasam helyett pocakom van még, a hasizmaim szétnyíltak; úgyhogy van még min dolgoznom; de ez a kislányom születése után is így volt, és fél éves korára már nyoma sem volt a terhességemnek.
2021. dec. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!