Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen lesz a test...

Tényleg ilyen lesz a test szülés után?

Figyelt kérdés

Oké, visszafogyhatunk, de a bőr tényleg válhat ilyenné? Az az igazság, hogy nem sok már szült nőt láttam fehérneműben. Csak anyukámat, de ő mindigis túlsúlyos volt.

Mennyire gyakori, hogy így megviseli a testet? És ez már nem áll vissza?

Még nincs babám, de szeretnék. Azonban ha ilyen lenne a testem én nagyon rosszul érezném magam. Most is teljes önbizalomhiányban szenvedek.

(Ez nem állít meg attól, hogy anya legyek, de azért érdekel)

[link]


2021. dec. 3. 01:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Az enyém ilyen lett, plussz lóg is a hasam. A melleim meg mint dédimnek volt anno 80+osan... laposak, lógnak, ha a hátamra fekszek elfolynak oldalra, lehajolva meg mint a tehén tőgye - 2 nagy párizsivel a végén... 🤮🤮

26 és 29 évesen szültem


34N

2021. dec. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Édes jó ég, itt tényleg senki nem tudja, hogy mindenki, minden test különböző, és nem mindenkivel ugyanaz történik?

Az, hogy milyen lesz a tested az az életmódodtól, és a genetikádtól függ, nem attól, hogy feminán milyen nőket mutatnak be 🤦🏼‍♀️

2021. dec. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Ismerek olyat akinek három gyereke van és semmi nem látszik.Ez alkat függő.
2021. dec. 3. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Anyukámnak 6 gyereke van, és nem hiszik el neki, hogy szült már, olyan jól tartja magát. Se a hasán, se a mellén nem maradt semmi nyom. Úgyhogy genetika meg odafigyelés, nem feltétlen változik meg ilyen drasztikusan a tested. Teherbeesés előtt lehet erősíteni a hasfalat, akkor is jobban fogja bírni a pocid a meghurcoltatásokat.
2021. dec. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos az esetek többségében ilyen vagy hasonló lesz. De igen, vannak szerencsésebbek, akiknek szinte semmi nem változik. Ezt nem lehet előtte tudni.
2021. dec. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Az én környezetben nincs ilyen. (szerencsés genetika)

De nyilván van rá esély, hogy ilyen lesz.

Az én hasam nem lwtt ilyen, pedig a combomon van stria már kamasz korom óta. Mikor az ikreket vártam, sokszor kenegettem a hasam (h hidratálham) hogy az segített, vagy anélkül is szép maradt volna nem tudom. De @rtani nem ártott

2021. dec. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Ikres kolléganőm hasa ilyen. Másnál még sosem láttam.
2021. dec. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Anyámnak a második terhességénél lett ilyen a hasa, 160 centis picike nő, a nővérem meg óriásbaba, 4,5 kilósan született, anyám hasán meg kirepedezett a bőr a hatalmas hasa miatt. Műtéttel valamennyire helyre lehet hozni egyèbként, őt negyven évesen műtötték a hasànál egyéb ok miatt, de a dokival megbeszélte, hogy összekötik a kellemeset a hasznossal és eltüntették a lógó részt.

Egyébként a családban senki másnak nem lett ilyen hasa a terhességről, csak anyám volt ilyen peches. Szóval messze nem lesz mindenki ilyen.

2021. dec. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk senkinek nem lett ilyen a családban. Nekem nem is volt nagy hasam, pedig 3700 g-mal született a lányom. Tapintásra nem olyan feszes a bőröm, de ennyi, kinézetre mint előtte. Előre ne aggódj rajta, ez főleg genetika...
2021. dec. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

Nagy babám volt, nagy hasam volt. Az egy dolog, hogy sose voltam túl csinos, most meg maradt hasam is, de mintha tigrisek karmolták volna végig az egészet köldöktöl lefelé, olyan striás. Ha egyszer az életben lefogyok még, akkor is striás marad.


Szóval lehet mondani, hogy kilók ide vagy oda a hasam ronda marad örökre, max halványabb ronda.

Majd tetováltatok rá 10 év múlva ha zavar 😁

2021. dec. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!