Ez vajon normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szülés után a fogamzasgátló mellett döntöttem ismét. (2x már szedtem életem során, ott semmi mellékhatás nem volt)

A 6 hetes kontrolon a doki Slinda nevű bogyokat adott, annyit fűzött hozzá, hogy ritkán de előfordul mellette rövid köztes vérzés. De amíg szoptatok, valószínű nem fog megjönni.


3 hete szedem, az első héten semmit nem tapasztaltam, azota viszont vérzek. Nem kicsit. És mellé eléggé görcsölök is.

Nekem a mensi általában (gyogyszer mellett és gyógyszer nélkül is) 4max 5 nap szokott lenni, sokszor elég csak egy tisztasági hozzá. Sosem szokott fájni.

Most 2hete eléggé vérzek és görcsölök folyamat.


Vagy ennek a gyógyszernek ez a fogamzásgátló képessége, hogy így úgyse lesz semmi?! 😅


Vagy csak én vagyok ilyen szerencsés?


Tapasztalt valaki ilyent?


2021. nov. 25. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Szóltál a dokinak erről? Kellene..
2021. nov. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
1. Ha szólt volna nem írja ki a kérdést. Elvégre az itt válaszolók biztos jobban tudják 👍
2021. nov. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, beszéltem dokival...

Mivel maganorvosom nincs, az ambulancián voltam benn reggel.

Konkrétan haza is küldtek, mondván most kezdtem el szedni a gyogyszert,mit várok... ennyivel lekoptattak...

Azért is merészeltem feltenni ide a kérdést hogy más is tapasztalt e ilyet...

2021. nov. 25. 12:50
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Nálam kellett vagy egy év, mire normális lett. Amúgy hol nagyon kevés, hol rengeteg vérzés volt, akár két hetente. A doki szerint normális... Mondjuk szerintem nem annyira. Nagyon ritkán még most is van köztes pecsételés. Utálom, de a spirál meg mindig elmozdult.
2021. nov. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4!

Ez a slinda volt nálad is?

Én 9 évig volinát szedtem, 8honapig cerazettet. Azokkal sosem volt semmi gondom

2021. nov. 25. 13:01
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor kérj másik orvostól másik gyógyszert ha szerinted nem jó ez így.
2021. nov. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6!

Mivel nem vagyok orvos, nem tudom eldönteni, hogy ez jó e vagy nem... 1 szoval nem mondtam, hogy nem jó. Csak tapasztalatpkra lettem volna kíváncsi...


Mivel eddiv 100%ra meg voltam elégedve a tb ellatással, nem voltam sosem maszek dokinál.

Most meg minimum 4 hét mire tudna fogadni.

2021. nov. 25. 13:18
 8/10 anonim ***** válasza:

Kaptál rá választ a dokitól:


“ Konkrétan haza is küldtek, mondván most kezdtem el szedni a gyogyszert,mit várok...”


Tapasztalat: hazaküldtek mert nyilván másnál is előfordul. Don’t fosch.

2021. nov. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

"Most meg minimum 4 hét mire tudna fogadni."

Hívd fel az orvosodat, és kérd meg, hogy fogadjon. Sürgős, mert nagyon vérzel.

2021. dec. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves 9!

Látom kiragadtad a lényeget... felette sor 😉


"Mivel eddiv 100%ra meg voltam elégedve a tb ellatással, nem voltam sosem maszek dokinál"...


Magyarul NINCSEN dokim...


De megoldódott azóta

2021. dec. 9. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!