Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyereked törött karja/lába...

Gyereked törött karja/lába esetén a biztosító fizet, mit teszel a pénzzel?

Figyelt kérdés

Komolyan kérdezem, valahol ez vita a családban. A gyereknek adod, akkor miért vagy elteszed és azt miért?

Indokold meg, ha vàlaszolsz!

Koszi


2021. nov. 23. 12:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%
Ha ezentúl fizeti ő a biztosítást, akkor megkaphatja.. :)
2021. nov. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
61%
Egyenesen megyek a kocsmába és leöblítem.
2021. nov. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos maradjon a kaptafánál. A biztosítási eseményre fizetett összeg nem zsebpénz, hanem a biztosítottak által befizetett közös kockázatviselési alapból származik.
2021. nov. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez kb a benzinpénz amivel elvittem a kórházba.Biztosítást azért fizetek,hogy ilyen esetekben könnyebb legyen a családnak.Előre gondolkodok, nem azért,hogy a gyereknek zsebpénzt adjak, hanem ahogy írták már kipótoljam a táppénzt,vagy pl eljuttassam a kórházba.
2021. nov. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt az 5000 forintot amit kaptunk a gyerek kotszereibe fizettem.

Keztores volt es mindent ki kellett fizetni.

2021. nov. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Kvázi a gyerek töréssel járó költségeibe forgatnám. Szerintem 3 ezer forinttal nem lesz beljebb senki, de mivel nem gondolom jó taktikának, hogy vígaszdíjként tekintsünk egy biztosítási összegre, ezért nem adnám oda a gyereknek. Alapból megkap mindent, amire szüksége van, néha azt is, amire nincs. Ennek az összegnek a sorsáról hadd rendelkezek én, aki fizetem a biztosítási díjat hónapról hónapra. Ha nem lenne biztosítás is elvinném orvoshoz a törött ujjával és megvennék neki minden segédeszközt, ami könnyebbé teszi az életét, de ha van, akkor azt hozzájárulásként tekintem tőlem, magamnak. :)
2021. nov. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Mi az,hogy vitáznak rajta,hogy mi legyen vele?

Megy a gyerek ellátására,mert eltört valamilye,ez nem valami zsebpénz vagy vígaszdíj,hogy jaj ti szegények nesztek 50.000..

Amit nem áll a tb,vagy ami többletköltség áll fenn annak a fedezésére van.

2021. nov. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
24%
Egy 16 éves nagy lónak már simán megmondom a "doktorbácsi" előtt is, hogy "édesfiam azért nem jár pénz mert nem vigyáztál magadra. Alapból se járna szóval örülj, hogy kapsz, ha pedig valamire égető szükséged van azon felül kérj és megbeszéljük.
2021. nov. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nem a gyerek vitázik.
2021. nov. 23. 19:08
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha 16 éves, és nincs anyagi kárunk belőle, akkor odaadnám neki. Ő szenved vele, nem sportolhat, hadd érezze kicsit jól magát.
2021. nov. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!