Mi a jó egy gyerekben?

Figyelt kérdés
Nem tudom felfogni. A terhesség kész szenvedés, állandó rosszullétek, hányás, szédülés, növekvő testsùly, vizesedès... A szülés is rohadtul fájdalmas. Ez már maga egy pokol.. Aztán megszületik a gyerek. Nem lehet tőle aludni, állandó álmosság, nincs idő mellette semmi másra, a kapcsolatok 70%a akkor megy tönkre, elveszìted a párodat, szex az kb nulla...amikor nulla életkedved van, a gyerek is elkezd ordítani, visítani.. A nő meg kész idegroncs, teljesen jogosan. Aztán jön a dackorszak, állandó hiszti, vergődès. Lehetne sorolni egész nap ezeket. . Mi ebben mégis olyan jó? Hogy néha rádmosolyog meg megtanìtod járni, beszélni? Meg a szemed láttára lesz kis gyerekből nagy gyerek, aztán felnőtt ? Hát az úgy csodás.. Nem túl nagy szám. Valaki mesélje el, mi ebben olyan jó.
2021. nov. 21. 16:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Ne szülj,ennyire egyszerű. Nem értem,miért kell ezen pörögni. Menj a fbook-ra,ott van egy csodás gyerekmentes csopi,ott kiélheted magad.
2021. nov. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%

Hiába sorolnánk fel akár 1000 dolgot, szerintem Te pont mindre tudnál hozni valami ellenpéldát, mert eltökélted, hogy egy gyermek nyűg és szülőnek lenni szívás.

Éppen ezért szerintem is ez inkább provokáció részedről. Nem megérteni szeretnéd a másik felet, hanem vitatkozni.

2021. nov. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Szerencsére senkit nem köteleznek a gyerekvállalásra, te ne tedd. Ennyi.
2021. nov. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nő vagyok...
2021. nov. 21. 17:21
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Jaj, ne már. Nem olvastam végig, utálom ezeket a vergődéseket. Akkor ne szülj, nem kötelező. Nem fogok magyarázkodni.
2021. nov. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
Ez olyan, hogy vagy vágyik rá az ember, vagy nem. Te nem, oké. De akkor minek akarod, hogy bárki győzködjön, ha egyszer tudod magadról, hogy te nem akarsz, mert a rossz részével tisztában vagy, a jó meg neked nem éri meg. Tényleg nem értem. Ne vállal gyereket, és le van tudva a probléma.
2021. nov. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
62%
Nem 16 évesen kell szülni, nekem ennyi idősen voltak hasonló gondolataim. Téged és minden haverodat elviselt valaki, a dackorszakban is, adtak kaját, pelenkáztak, az ember így szaporodik, de egyébként az állatok is gondozzák az utódaikat. Ha nem vagy 16 éves akkor meg olyan szinten vagy lemaradva, hogy kár is válaszolni.
2021. nov. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%
Nem kötelező szülni. Ha valaki vállal gyereket, ahhoz meg semmi közöd, az ő dolga.
2021. nov. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%

A gyermekmentesek mindig azzal jönnek, hogy mennyi szabadidejük van.

Nos te azt az értékes szabadidődet vasárnap este a gyakorin vergődve töltöd. Gondolkozz el.

2021. nov. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
74%
Anya vagyok, és minden nap szexelek. Na ezt kapd ki ;)
2021. nov. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!