Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A meleg/leszbikus emberek...

A meleg/leszbikus emberek miért nem gondolkodnak saját gyerekben ?

Figyelt kérdés

Ha egy nő termékeny akkor biztosan talál valakit aki összehoz vele egy gyereket. Az apa ismeretlen, és úgy neveli a gyereket ahogy akarja.

Egy meleg férfi is találhat béranyát aki kihordja a vérszerinti gyerekét.

Nem egyszerűbb mint tüntikézni és panaszkodni ?


2020. dec. 21. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Hogy ne gondolkodnának. Több társszülő-kereső csoport is van már a közösségi médiában. Csak épp ugyanúgy, ahogy a heterók között, úgy közözzük is vannak olyanok, akiknek egészségügyi okokból nem lehet saját gyereke. Az új törvény nem a melegekkel tolt ki, hanem azokkal az emberekkel (legyenek bármilyen irányultságúak), akik terméketlenek vagy genetikailag öröklődő egészségügyi problémájuk van, ami miatt nem lehet biológiai gyerekük.
2020. dec. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy egy leszbikus nő nem akar lefeküdni egy férfival?
2020. dec. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy létezik más módszer is a spermium bejuttatására 2020-ban ?
2020. dec. 21. 15:03
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Nők esetében még igazad is lenne, de férfiaknál egyáltalán nem. A legkevésbé sem egyszerűbb dolog béranyával kihordatni egy gyereket (ami egyébként Mo-on mélyen illegális), mint örökbefogadni. Az egyedülállók örökbefogadását ellehetetlenítés miatti tiltakozást tüntikézésnek csúfolni meg kb. az a szint, mintha én letüntikézőzném azokat, akik a bedőlt devizahitelük miatt reklamálnak. És akkor még csak a szülők szempontjait vettem figyelembe, a nevelőintézetekben vagy nevelőszülőknél senyvedő gyerekekét nem. Nem értem, mit fáj egyeseknek az, hogy egy gyerek családban nőhet fel. Még az egy szülő is jobb, mint a nulla szülő.
2020. dec. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Na a bedőlt devizahiteleseket hagyjuk. A mohóság visszaütött.

A nevelőszülőknél miért is szenvednek a gyerekek ? Ők nem családban nevelkednek ?

2020. dec. 21. 15:16
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Gyerektartást jogilag kérhet az apától, ha meggondolja magát, azt hiszem 3 éves koráig, ezért ki fogja bevállalni? Béranya pedig illegális, itthon emberkereskedelemnek minősül. Marad az, hogy egyedülállóként inszemináció, lombik, vagy örökbefogadás, de a párjának akkor semmilyen szülői joga nincs. Vagy mennek olyan országba, ahol nem az.
2020. dec. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Béranya nincs magyarországon, legalább ezzel tisztában lehetnél.
2020. dec. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért nem állnak így össze, mert félnek a jogi következményektől, apuka egyszer felbukkan és látni akarja a gyerekét, vagy ugyanígy anyuka..


Meg hát etikátlan is, a legtöbb embert nem viszi rá az erkölcse, hogy elhallgassa egy másik ember elől, hogy gyermeke születik..


Társszülőség még jó dolog lehet, leszbikus párok, meleg párok.. De ott osztozni kell a gyereken és anyaként mondom, nem túl nyerő érzés, ha a kisbabád egyik héten itt, másik héten ott van, vagy hogy csak egy helyen, te pedig alig látod.. Plusz 4 ember közt lemeccselni a különböző nevelési elveket, mikor már kettő is veszekszik rajta..


NEHÉZ dolog ez az egész.

2020. dec. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
12%
8., én elvált szülők gyerekeként nőttem fel, gyakorlatilag nálunk is az volt, hogy egy kicsit itt laktam, egy kicsit ott, és két pár nevelt. A szüleim ráadásul ugye egymás exei, nem igazán szívlelik egymást, szóval nehezebben is tudnak megegyezni sok dologban, mint mondjuk két olyan pár, akik közül senkinek nem volt soha egymással semmiféle romantikus viszonya, ráadásul kifejezetten azért társulnak, hogy közösen neveljék a gyerekeiket. Szóval szerintem egy ilyen társzülői közegben sokkal jobb dolga van egy gyereknek, mint egy átlagos elvált pár gyerekeként.
2020. dec. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne egyszerűbb, ha ugyanolyan jogaik lennének, mint kijátszani a dolgokat? Béranyaságot a törvény tiltja, nem könnyű apajelöltet sem találni, mert elég necces, ha belegondolsz. Szóval ezért tüntikéznek, mert nem akarnak rizikós dolgokba belemenni, ahelyett, hogy örökbefogadhatnának egy olyan gyereket, akinek szüksége lenne egy családra, nem, nem nevelőszülőkre, mert a magyar viszonylatokat nézve, az is elég necces.
2020. dec. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!