Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hányásfóbiásként hogyan fog...

Hányásfóbiásként hogyan fog menni nekem ez? Nagyon megrémültem.

Figyelt kérdés

7 hetes kismami vagyok. Egész eddig csak émelyegtem. Most viszont egy fél órája kidobtam a taccsot. Nagyon megkívántam a húsos tésztát, de 4-5 falat után savanyúnak éreztem(biztos nem volt rossz, a férjem is evett belőle) és alig jutottam el a wc-ig. Undoromban hánytam.

Még most is nagyon remegek. Nem akarok idegeskedni, nehogy ártson a babának.

Milyen ételeket kerüljek? Mi válthatja ki a rókát? Itt lehet, hogy a hús volt a ludas? Eddig nem is kívántam a husit az elmúlt hetekben.


2021. nov. 13. 23:51
 1/8 A kérdező kommentje:

Még ami nagy bánatom: minden jöhet ami édes.

Csak az édes kajákat tudom megenni. Torta, csoki, piskóta...

2021. nov. 13. 23:52
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
Egyél csirkét azt szerintem nem fogod kihányni. Édeset a baba miatt nem javaslom nagy mennyiségben. Nyers gyümölcsöket és zöldségeket is sokat fogyassz.
2021. nov. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szerintem ezt ki kell tapasztalnod, másképp nem megy. Nekem 2 terhességem volt. Mind a kettőnél más okozta a hányást. Az elsőnél kijött minden hús és a tej, a másodiknál pedig gyakorlatilag lutri volt minden kajázásom. Volt olyan, hogy ami még reggel jól esett és bent is maradt, az este mát pár perc után visszajött.
2021. nov. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs erre recept,mindenki mastol van rosszul, ezt neked kell kitapasztalnod sajnos.

En mar bizonyos szagoktol is hanytam, meg csak ennem se kellett ehhez, rettenetes volt es jo sokaig is tartott.

2021. nov. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bármitől lehet hányingered, erre nincs recept.

Én pl a csirkecomb szagától is rosszul vagyok a terhesség eleje óta, pedig már lassan a 39. hetet töltöm.

A pizza is olyan, hogy az első szelet jól esik, a második már kifordul a számból.

Az elején nagyon sokszor volt az, hogy valamit elkezdtem enni, jól esett, majd egyszer fordult a dolog, és hányingerem lett tőle.

2021. nov. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Majd hozzászoksz, én mindent kihánytam, a vizet is, fóbia legjobb ellenszere ha sokszor szembesülsz azzal, ami kiváltja a fóbiát.
2021. nov. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos így van, ahogy írták: hozzászokás kérdése. A 20. taccsnál már nem fogsz félni.
2021. nov. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem terhesség alatt csirke undorom volt. Más húst tudtam enni, de azt nem. Ahohy a többiek írják, neked kell kitapasztalni, hogy mi esik jól, mit tudsz megenni.
2021. nov. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!