Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két ünnep között vajon megkapj...

Két ünnep között vajon megkapjuk a GYES-t, GYED-et, családit? Tavaly hogy volt? Vagy csak januárra számítsak?

Figyelt kérdés
2008. dec. 12. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Két ünnep közt tuti ne számíts rá,akkor ők nem dolgoznak...tavaly a családi pár nap csúszással jött.
2008. dec. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne számíts rá, nem fog előbb jönni.
2008. dec. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én utalásos vagyok.Nekem a családi2-án jön,a gyed 4-5.ke között.De ezek már megjöttek.Csak január 2-án kapok újra családit,utána gyedet.Vagy te hóközbe kapod?
2008. dec. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak:nem,nem hó közbe kapom. De ne haragudj,nem is értem a kérdésed.
2008. dec. 12. 13:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor gondolom már te is megkaptad nem?Azért kérdeztem hogy hóközi vagy-e mert akkor meg én nem értem miért utalnának a 2 ünnep között?
2008. dec. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az előttem szólónak!Bennem is felmerült a kérdés,mert az idei évhez számít és régen megkaptuk a két ünnep között!
2011. dec. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!