Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon ideér a gyed ünnep...

Vajon ideér a gyed ünnep előtt? Hol tudom megnézni, mikor utalják?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos mert én úgy tudom minden hó 3-áig át kell utalják,ha postás viszi nem tudom.
2010. márc. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Számlámra jön. Akkor talán van rá esély.:)

2010. márc. 26. 16:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, minden hónap első munkanapján van utalás. Elseje munkanap, tehát utalnak. Csak szerintem - mivel van pár nap átfutási idő a bankok között is - nem fog ideérni, csak az ünnep után sajnos. Nekünk is jól jönne pedig hamarabb.
2010. márc. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Pedig de jól jönne...

Mondjuk péntek 2., így valószínű nem írják jóvá a számlán, csak kedden:(

2010. márc. 26. 16:45
 5/11 anonim ***** válasza:
2-án rajta lesz számlán.
2010. márc. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én csak a múlt hónapot tudom,1-e munkanap volt hétfő,és 2.-án az én otp-s számlámon már rajt volt,nagyon remélem ebbe a hónapba is így lesz...kellene nekünk is sajnos...
2010. márc. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De jó lenne,én áltlaában 4.-én kapom a számlámra,remélem most megkapjuk pénteken :)
2010. márc. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem sem szokott 2-án a számlámon lenni sajnos:( Ezek szerint ez a K&H hibája. Vagy lehet, hogy a számlámra kerül csak rá 2 napra küldi az sms-t... Fene érti, miért kell ennyit ülni a pénzen a bankoknak, mielőtt jóváírnák:(
2010. márc. 26. 21:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem is tudom,mi lesz ha nem érkezik meg...tudom,kár ezen agyalni,de akkor is húsvét megmiegymás..szomorú,hogy hónapról hónapra kell élni,nem?
2010. márc. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is a Húsvét miatt kellene,és igen,szomorú,hogy hónapról,hónapra él az ember....de ez van....de esküszöm én már nem tudok min spórolni!:(((
2010. márc. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!