Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményed? 1,5éves...

Mi a véleményed? 1,5éves kislányunk van, unokatestvérei csak fiúk, akiktől fiús ruhákat öröklünk.

Figyelt kérdés
A férjem szerint jók azok, nem kell még ilyen kisgyereket lányos ruhákba öltöztetni, ráérünk még ezzel. Szerintem egy kislány öltözzön kislányosan és ne örökké kék, meg barna ruhákba, amikről lerí, h fiúknak való.
2010. szept. 1. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Vegyel neki nehany csajos darabot es kombinald az orokolt dolgokkal.
2010. szept. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
én tuti nem adnék rá a kislányomra kimondott fiús cuccokat... próbáld kiválogatni az unisex darabokat, de hülyét azért ne csinálj a gyerekedből:)
2010. szept. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

a barna pl. tök jó rózsaszinnel a sárga is

szerintem nem a szin számit hanem a minta


a lánykám kékszemü és sok kékje meg zöldje van de nem fiús minták hanem állatosak.


elég ha kimenős ruhája van pár lányos.

2010. szept. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Az anyósnak a mániája a kék, viszont a lányomnak kifejezetten rosszul áll, így össze szoktam mosni piros ruhával ami fog.


Most nagyon cuki kék rózsaszín csíkosat, liláskéket stb. kaptam. Így már lányos.


Ha nincs pénzed, akkor próbálkozz ezzel!!!!!

2010. szept. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ha kislánynak született, akkor nem lehet elég korán kezdeni a "csajos" öltözködést!! Az, hogy kék, zöld, barna ruhát hord, teljesen rendben van, ha csinos, miért ne? De ha -mint írod- látszik rajta, hogy fiúknak van... Inkább ne! Férjed mégis mikor akárná elkezdeni a lányos ruhák vásárlását? Mikor 14 évesen kiveri a balhét, hogy nőiesebb szeretne lenni? Ha kislány, akkor nézzen is úgy ki, mint egy kislány szerintem. Én is mikor pici voltam, bátyám ruháiban voltam, plusz le volt vágva a hajam és az egyetlen, ami arról árulkodott, hogy lány vagyok a pici piros fülbevalóm... :D
2010. szept. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miénk 20 hónapos, és szintén sok fiútól örökölt ruhát kaptunk. Itthon pld. ma kék micimackós melegítőben volt, de ha lemegyünk (vagy el itthonról) akkor kap lányos ruhát. Nemrég pld. az Auchanban tök jó áron voltak Siesta cipők (őszre) és vettem neki mogyoróbarna narancs színűt. (Fiúcipő ez volt ráírva.) De tök jól áll rajta, nem fiús... és főleg farmerjai vannak, szóval ahhoz meg megy minden.
2010. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én simán ráadások fiúsabb holmit, mi is örüköltünk elég sokat. általában kombinálom lányos dolgokkal. mondjuk pókemberes és ilyesmi dolgokat nem adok rá, de ha amúgy aranyos fiú cuccok, akkor simán. szóval vnnak nagyon lányos ruhák is, de a fiúsat is elhazsnálom. örülök, hogy nem kell venni, amilyen árak manapság vannak.
2010. szept. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
vegyél csajos felvarrókat rá:-)
2010. szept. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az van hogy sógornőmtől kapom a fiús ruhákat, és nagyon örülök neki.Pedig nekem kislányom van. Lehet,hogy ha programunk van, ahová én magam is csinosan öltözök fel, akkor nem azt adom rá,de amúgy meg ha kint túr az udvaron van hogy 3x át kell öltözni egy nap. Akkor meg nem mindegy,hogy milyen szinű ruhát koszol be?

Én örülök minden darabnak amit kapok,lehet,hoy van olyan amit nem adok rá mert annyi van hogy áll a szekrényben.

Vegyél neki csajos ruhákat is, és azokat is add rá.

2010. szept. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is vennék neki 1-2 kislányos holmit, és kombinálnám a kapottakkal.
2010. szept. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!