Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt már v a laki magán...

Volt már v a laki magán gasztroenterológushoz? Magammal kell vinnem a másfél éves kicsimet, sokat kell várni?

Figyelt kérdés
Vidéken lakunk és nem tudom kire hagyni a lányomat. Apa visz minket /nem tudok vezetni/, és majd a váróban vigyáz a kicsinkre, de félek, hogy ha sokat kell várni nem fogja bírni a gyerek. Ilyen rossz időben még kint sem tudnak sétálni. Szóval stresszelek a várakozástól, meg persze magától a vizsgálattól is. Ha volt már valaki ilyen dokinál írja meg a tapasztalatait légyszi...
2010. szept. 1. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia.Először is remélem nincs nagy baj,hogy oda kell menned.Másodszor,semmi baj nem lesz.Én sem szeretem elvinni magammal,de az enyém még szopizik,így akkor is el kell vinnem magammal,ha időpontra megyek mert sokszor kell így is várni.A múltkor pl másfél órát vártam kint időponttal!! és muszáj voltam a két hónapos babámat bevinni megszoptatni.Mindig attól félek,hogy nem érek haza időbe szoptatni,mert dugóba keveredek,úgyhogy én sem megyek egyedül pedig van jogsim.Nálunk addig apa sétál velük (2 gyerekem van)vagy játszótérre mennek.Ilyen korban mint a tied még órákig le tudja kötni őket a lépcsőzés vagy egy gyerekújság,vagy játszóház,vagy vigye el apa addig vásárolni egy áruházba.Jobbulást!
2010. szept. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Nem kellett sokat várni, hála Istennek, de mondjuk nem sok eredménye volt a dolognak. Kivizsgálásra kell mennem a kórházba, úgyhogy nagyi lesz a pesztra addig.
2010. szept. 2. 11:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!