Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rászoktassam 11 hónapos...

Rászoktassam 11 hónapos kicsimet a cumira?

Figyelt kérdés
2 hónapos korától nem cumizik, anyatejes, tehát a cumisüveget se ismeri. Most jönnek az első fogai és éjszaka nagyon sokszor felkel és újabban cuminak használ engem. Próbáltam "igazi" cumit adni neki , de azt üvöltve jó messzire eldobja. Próbálkozzak szerintetek vagy tűrjem a cumi szerepet? Elalvási problémánk nincs, simán elalszik ( kis nyűglődéssel ) a kiságyban vagy ahol épp leteszem. Csak ez a fránya éjszakai mizéria...... :-/
2011. aug. 21. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Már ne adj neki cumit, és már ilyenkor a leszoktatáson gondolkoztam. Mármint cumi ügyben.
2011. aug. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbálj meg hűtő-rágókát venni, nekem az bevált fogzáskor, előtte-utána cumizott a lányom.

Lassan 3 éves, de még mindig cumis, a kisebbik /1,5 éves/ soha nem cumizott. Ha elfogadja, adj neki, ha nem akkor ne erőltesd.

2011. aug. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha már eddig ne cumizott akkor szerintem már nem érdemes most már tudja h a cumi nem te vagy


ha nem okoz gondot akkor mikor felébred fektesd magad mellé az ágyba kicsit nekem bevált sokkal kevesebbet ébredt fel és én is jobban tudtam aludni mikor meg már nem ébredt éjjel akkor átköltöztettem a saját ágyába

2011. aug. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!