Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy illik ezt csinálni?

Hogy illik ezt csinálni?

Figyelt kérdés

Első szülői a bölcsiben/oviban.

1.:Gyerekkel vagy nélküle menjünk?

2.:Apuka is jöhet vagy muszály hogy csak -1 szülő menjen,


2010. aug. 29. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Én gyerek nélkül mentem, Apa itthon volt a gyerekkel.

De volt, aki hozta a párját/gyerekét.

Ha nem tudod eldönteni, szerintem hívd fel az ovit/bölcsit és kérdezd meg, náluk mi a szokás.

2010. aug. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel elég sok a fontos megbeszélni való, ezért én gyerek nélkül javaslom, hogy menjél.

Akár egyedül, akár a pároddal.

2010. aug. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek nélkül, és elég egy szülő.
2010. aug. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobb gyerek nélkül menni, mert oda kell figyelni, egy-két dolgot leírni, stb. Mehettek ketten is, de elég egy szülő. Mondjuk ha ketten mentek, mert mindketten kíváncsiak vagytok, akkor akár gyerekkel is mehettek, valaki mindig oda tud rá fizetni, a másik pedig tud arra figyelni, amit mondanak. A gond inkább csak az lehet, hogy ha mindenki így menne, elég szűkös lenne a hely, legalább is nálunk akkor sem nagyon lehetett elférni, amikor csak 1-1 szülő jött.
2010. aug. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:)

Már eldöntöttem,apával megyünk kettesben :)

2010. aug. 30. 14:01
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szuper, jól döntöttél. Az én első bölcsis szülői értekezletemre egy házaspár hozta a kis kétévesét is. Végig nyivákolt, éhes volt, szomjas volt, nyűglődött...szóval eléggé idegesítő volt.
2010. aug. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!