Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 7 hetes terhes vagyok. A 3...

7 hetes terhes vagyok. A 3 éves lányom beleugrott lábbal a hasamba Lehet baj?

Figyelt kérdés

A kanapén ültem amikor a kislányom ott játszott, bújt hozzám. Egy hirtelen mozdulattal ugrált, és a az egyik lábával bele rúgott a hasamba

Kicsit fáj a hasam azóta, de végülis előtte is voltak ilyen érzések.

Lehet probléma?


2021. aug. 9. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Ha nem vagy biztos benne, hogy minden ok menj el holnap az orvosodhoz, esetleg hivd fel. Ha nem verzel szerintem felesleges be menni az ügyeletre, viszont ha nem verzel de görcsölsz nagyon akkor a hejedben en be mennek, de en para mami vagyok mert mar voltak veteleseim.

A baba jo kis helyen van odabent vedi öt a hasfal, a méh es nem utolso sorbam a magzat burok is. Minden jot kivanok ezentul szerintem probalj ovatos lenni, de gondolom, hogy mennyire nehez egy örök mozgo mellett :)

2021. aug. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
98%

Ha minden eggyes alkalommal orvoshoz rohantam volna, mikor a 2 éves fiam nekifutott/belerúgott/belekönyökölt stb, akkor saját székem lenne az ügyeleten



Hiába védem a hasam, figyelek oda, mégis vannak ilyen balesetek.


33.héten járok és semmi gond

2021. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy
2021. aug. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2021. aug. 9. 21:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!