Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Első ülésre biztonsági övvel...

Mirella Kedves kérdése:

Első ülésre biztonsági övvel csak 5pontos gyerekülést lehet bekötni? Ha nem,akkor hogy máshogy. Nem találok erre vonatkozóan semmit. 15kg feletti Menetiránnyal megegyezően.

Figyelt kérdés

#Gyerekülés bekötése
2021. aug. 2. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért? Van nem isofixes 15+-os ülés is.
2021. aug. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem. Be lehet kötni oda mindenfélét. Nem?

Hordozót is, a rendes ülős gyerekülést is. A mi ülésünk 9-36-os, 3 pontos övvel van rögzítve az üléshez és abban vagy 5 pontos van a gyereken vagy mivel most már nagyobb, 3 pontossal a gyerekkel együtt van az anyós üléshez rögzítve. Ahogy az ülés könyve is írja.

Szerintem amúgy ez íratlan szabály, hogy első ülésre csak akkor kerülhet gyerek, ha hátul nincs hely. Nálatok is erről van szó?

2021. aug. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem,nem emiatt.

Csak nem tudtam hogy kötjük be előre ha csak 3pontos .

Akkor az ülést és a gyereket azzal az egy biztonsági övvel rögzítjük.

Nekünk isofixes a gyerekülésünk

3pontos.

Azt raknánk előre.

Olvastam,hogy isofixes is beköthető simán.

2021. aug. 2. 22:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Isofix pont nincs elől, de a legtöbb isofixes ülés beköthető övvel is.

Igen 15+-os ülésnél ilyenkor ugyanúgy a kocsi öve fogja a gyereket és vele együtt az ülést is.

2021. aug. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!