Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért probléma az, hogyha...

Miért probléma az, hogyha valaki másik nemű gyereket is szeretne?

Figyelt kérdés

Például van kettő lánya és harmadiknak szeretne egy kisfiút, akkor már meg van bélyegezve, hogyha harmadikra fia születne, akkor a másik kettőt nem szeretné.

Vagy hogyha valaki azért nem vállal többedik gyereket, mert mondjuk van három fia, és nem biztos, hogy lány lenne, akkor is meg van bélyegezve.



Ez miért baj?


2021. júl. 20. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Mert álszentek.

A nővéreméknek is van három fia, és igen, ők se vállalnak negyediket, mert nem biztos, hogy lány lenne.

2021. júl. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem az a probléma, hogy fűnek fának elmondják, mit szeretnének. Aki fecseg arról, amihez senkinek semmi köze, akkor vállalja a hülye megjegyzéseket is.
2021. júl. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Mert mindig minden baj... Nálam most pont az van, hogy az első fiú, a pocakban kislány van. Bár én még egy fiúra jobban vágytam volna, így is ugyanannyira örülök, és már most imádom. Mikor valaki kérdezi, mondom, hogy kislány, akkor meg ott örömködnek, hogy naaaa, így a tökéletes, 1 fiú, 1 lány, így kell ezt csinálni stb... Mintha a másik verzió szar lett volna
2021. júl. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Nekem 2 kislányom van, állandóan kapom a lesajnáló kommenteket mint pl “majd a harmadik fiú lesz” vagy “jaj, nem baj, legalább jól megértik majd egymást”, “csak akarni kellett volna a fiút”. Eszem megáll ezektől, ki a franc mondta nekik hogy fiút akartunk másodjára vagy úgy egyáltalán? Szerintem az nagyobb baj, hogy rengeteg tapintatlan, bunkó ember van akik mindenkinél jobban tudják és nem ismerik a határokat, muszáj odabunkózniuk valamit, ettől lesz szép a napjuk biztos és magukból indulnak ki valószínűleg, nem kell velük foglalkozni.
2021. júl. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Mert a gyereket önmagáért szereted, a személyiségéért, nem a neméért. Persze, hordoz néhány sajátosságot mindkét nem, de ha a már meglévő gyerekeimre gondolok, nem azt szeretem bennük, hogy fiúk vagy lányok. Őket szeretem, amilyenek.

Most várjuk a harmadikat, tökmindegy, hogy mi lesz, pont ezért.

2021. júl. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
98%

Nem az a baj ha szeretnének illetve vágynak ellenkező neműre is.

Hanem ha nem tudja elfogadni és szeretni gyermekét mert nem az a nemű lett.

3 lányom van.

Az elsőnél kijelentettem : tuti fiú lesz. Én magam is eléggé fiús lány voltam, nem tudnék mit kezdeni egy lánnyal. 31.héten derült ki, hogy lány. 😂

A másodiknál kijelentettem : tuti lány lesz. 36.héten derült ki, hogy lány. 😂

Harmadiknál mondtam férjemnek, örülnék ha fiú lenne, de csóri megszívná 2 nővérrel, így tuti csak lány lesz.. 24.héten derült ki, hogy lány. 😂


Mindhármat imádom és nem cserélném el.

Olyankor szoktam kicsit érezni, hogy jó volna ha lenne egy fiú is mikor a 3 boszi úgy néz az apjukra mint az istenre. A lányok apásak. 🤷‍♀️

De 4. biztosan nem lesz.

2021. júl. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Két lányom van, sose akartam fiút, de ez az érzés csak addig tartott volna, míg meg nem születik abban is biztos vagyok.
2021. júl. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
ėn nem tartom bajnak ,ėn is igy voltam vele 2 fiu után lányt szeretünk volna ,szerencsėre az lett .
2021. júl. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Engem meg azért szólnak le, mert nem vágyok kislányra. 3 fiam van, mindig is azt akartam. Erre kapom a lesajnálást, hogy nem baj, majd a negyedik lány lesz.
2021. júl. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősi családban 5 fiú van a legkisebb is már 24 éves. Lányt is szerettek volna, ezért lett ennyi fiú,de ennek ellenére szeretik a fiaikat. Viszont csak lány unokáik vannak, szóval boldogok, hogy végül kislányok is lettek a családban.
2021. júl. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!