Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni azzal a...

Mit lehet tenni azzal a gyerekkel, aki folyamatosan egyre "csúnyább" lesz?

Figyelt kérdés
Két és fél éves koráig gyönyörű volt, igazi babaszépség/gyerekszépség volt. Majd két és fél éves kora környékén elkezdett hátrányára változni.
2021. jún. 13. 10:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Anyámék ezt úgy oldották meg, hogy azóta is ugyanolyan szépnek látnak.

Mondhatom felettébb idegesítő

2021. jún. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
99%
Semmit. Nem basztatni.
2021. jún. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Az arcáról nem tehet, de pl. arra lehet figyelni, hogy ne legyen előnytelen frizurája (pl. 1 cm-es frufru, gombahaj, stb.), legyen normálisan öltöztetve. Ha kislány, esetleg egy fülbevaló lágyíthat az arcán. Aztán majd alakul úgyis.
2021. jún. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Semmit.

Én kicsinek gyönyörű voltam. Aztán 6-7 évesen elkezdtem megcsúnyulni. 16 vagyok, akármit csinálok, az arcom ronda marad.

2021. jún. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Tedd ki a Tajgetoszra vagy add el Etsy-n. 🤷🏻‍♀️ Amúgy azokon kívül amit 3-as ír, nem nagyon tudsz mit tenni. Értékeld a többi jó tulajdonságát.
2021. jún. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Ilyet még nem hallottam... Mindenkinek a saját gyereke a legszebb. Meg évek múlásával annyit fog változni még a kinézete, ahogy nő.
2021. jún. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem kell semmit csinálni, csak ne erősíts rá. Nem tudom hány éves, milyen nemű, a gyerek, de ha lány majd 11-12 évesen pl. A frizura borzasztó sokat jelent, a tisztaság is, lehet kelleni fog neki fogszabályzó, a normális ruhák, a finom illat, esetleg megengedni egy kevés sminket majd (pl korrektor a pattanásra, vagy ha karikás a szeme arra alapozó, ha színtelenek a szempillái, akkor spirál), ha bozontos a szemöldöke, akkor el lehet kezdeni szedni neki akár 10 évesen (tesóm ekkor kezdte szendi az én unibrowmat). Ha korpás vagy zsíros a haja kezeltesd.

Ha szörös a karja, lába, engedd a szőrtelenítést, de inkább profi végezze, hogy ne erősödjön meg.


Ha fiú, akkor a higiénia a legfontosabb, tiszta ruhák, jó illat, kezelt pattanások, fogszabályzó, előnyös haj.



De mindezek semmit se érnek ha nem magabiztos a gyerek!


Nálunk anno volt az osztályban anno egy "alfa" nevetséges volt, hogy a többi fiú kiskutyaként követte, meg másolták az alattunk lévők a hajviseletét stb.

A srác lila öltönyben jelent meg gimi elsőben az évnyitón, full beatles hajjal.

De mivel hihetetlen magabiztossággal viselte őket, ezért ő lett a fiúk falkavezére.

2021. jún. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom, nem a szülő tette ki a kérdést. Kamaszként kevesen látják szépnek magukat.
2021. jún. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Komolyan érdekelne, hogy ki vagy te a történetben!

Gyönyörű szőke angyal voltam, most már nem vagyok szöszke, gyönyörű és angyal sem, de ez sem engem sem mást nem hátráltat. Ilyen az élet!

2021. jún. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%

Nem mindegy, hogy ki a kérdező a történetben?

A kinézet igenis számít, nem kell álszenteskedni. Főleg a mai világban számít igazán.

A 8-as válaszában szereplő fiú hiába volt magabiztos, rohadt rondán nézhetett ki azzal a szereléssel.

Jó példa erre a dundi lányok, akik felveszik a cicanadrágot meg haspólót. Hiába van önbizalmuk, ha rosszul néznek ki.


A kérdésre válaszolva: semmit. Ahogy a négyes írja: a csúfság ellen nincs mit tenni. Esetleg smink és plasztika, ahogy Kylie Jennernek volt.

Apropó Kardashian család: Kim Kardashian kislánya, ChiChi West is 2 éves koráig gyönyörű volt, most pedig kezd egyre előnytelenebb feje lenni. Az anyja hiába öltözteti szépen, divatosan, hiába játszadozik a kislány hajával, szép már nem lesz.

2021. jún. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!