Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem, ha szeretnék...

Hogyan kezeljem, ha szeretnék orvost váltani, de parázom, hogy mi lesz, ha szülésnél a viziten meglát a régi dokim vagy ő az ügyeletes éppen?

Figyelt kérdés
Még csak az első harmadban vagyok. Már szültem a régi dokinál, arcról ismer és most is, az elején hozzá járogattam, de lehet, hogy másik doki kéne...:(
2010. aug. 24. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:

ööö...nem tudsz egyszerűen nem hozzá menni??

vagy mikor legközelebb mész hozzá, kérdezd meg kit ajánlana:)))

2010. aug. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mármint, ha nem megyek hozzá, hanem amikor megyünk szülni, épp ő az ügyeletes ( ha van fogadott, akkor is az ügyeletes is ott van) és a vizitnél is körbejár,ha ügyeletes.
2010. aug. 24. 10:48
 3/5 anonim ***** válasza:

értem:)miért, már megkérted, hogy legyen ő a dokid?mert ha még nem beszéltétek meg, akkor szerintem nyugodtan menj máshova, ez a te döntésed, nem csinálhat belőle ügyet.Ha meg ő az ügyeletes, és nincs választott dokid,akkor is el kell hogy lásson normálisan szerintem!Amúgy biztos van annyi dolguk a dokiknak, hogy nem fog azzal foglalkozni, hogy most egyik kismamája "elment" tőle.

Eddig magán rendelésére jártál?

2010. aug. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezzel a terhességgel hányszor voltál már nála? Beszéltetek már a szülésről?
2010. aug. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoznék ezzel.Mi is történik ha meglát viziten?Ha pedig ő lesz az ügyeletes,üdvözlöd és kész.Hidd el ő nem fog ezzel ennyit törödni,mint te.Amugy én mikor bent feküdtem 1szer nem láttam a dokimat viziten.Ha ugyérzed menj máshoz,de mi a baj ezzel a dokiddal?
2010. aug. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!