Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen idős babának javasolt...

Milyen idős babának javasolt a fischer price esőerdős elektromos hinta?

Figyelt kérdés
Akinek van ilyen milyen idős a babája aki szívesen el van benne?
2010. aug. 23. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk ilyen hintánk van és imádja a kislányom is és én is!Még a születése előtt vettük pár héttel,elvileg újszülött kortól való,de én kb 3 hetesen tettem bele először.Nagyon jó,megnyugtatja ha sirt,illetve neki az elején gondok voltak az alvással,nehezen aludt el,beletettük és elringatta szépen.Most 15 hetes,pár hete fedezte fel a kis állatokat amik forognak,azokkal szokott jókat veszekedni,kiabál nekik,olyan édes:-))Csak ajánlani tudom.
2010. aug. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi is megvettük születése előtt, de csak kb. egy hónapos korától használjuk. Előbb is lehetett volna ugyan, de a fellógatott dolgokat nem figyelte korábban. Szereti, de ha nagyon nyűgös, ez se nyugtatja meg, legjobb ha fölvesszük és nézelődhet. Fekve semmi se olyan izgalmas :-)
2010. aug. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az én babám 3 hónapos,gondolkodom egy ilyen hinta vásárlásán.

Hány hónapos korig lehet ez érdekes a babócáknak?

Nem olcsó így meggondolandó,hogy megvegyem vagy érdemesebb kölcsönözni?

2010. aug. 23. 21:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk ugyan nem az esőerdős, hanem az akváriumos hintánk van, de majdnem ugyanaz:


[link]


Mi olyan 2 hónapos kora körül vettük meg. Nagyon szereti!!! Úgy tudom 9 kg-ig használhatók, szóval ha nagyon nagy a babád, akkor már lehet, hogy nem érdemes megvenni. Az én fiam most 6,5 hónapos (6,5 kg), de még mindig nagyon szeret benne hintázni.

2010. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg valamilyen bababizományiban.Én is ott vettem,sokkal olcsóbb volt ott,de lehet kölcsönözni is úgy halottam,de azt nem tudom hol.
2010. aug. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Mi kölcsön kaptunk egyet!De az én kányom nem szereti!:(((Most 8 hetes ,és 3-4 hetes korában tettük bele először,de nem jött be neki!Azóta is szinte minden nap megpróbálom,de azonnal vergődni kezd!Mondjuk ehhez tudni kell,hogy ölben sem szeret lenni!Azt szereti,ha letesszük az ágyra,játszószőnyegre és melléülünk vagy fekszünk és úgy játszunk!
2010. aug. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Végül is úgy döntöttem nem veszek.Kölcsönöztem egy esőerdőset!

3000/hó

Nagyon szuper,tetszik a babámnak!

A következő hóra kölcsönzök egy akváriumosat, a változatosság kedvéért. Így olcsóbb.

2010. aug. 24. 21:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!