Volt olyan keresztnév, amit nem tudtál leírni vagy mást értettel helyette, vagy nem tudtad eldönteni, hogy fiú vagy lány?
Figyelt kérdés
2021. máj. 2. 14:44
12/24 anonim 



válasza:





11 tudom
De mindkettő “noa”
Szóval a kinézet se segített, hogy melyik.
De pl az Etele nekem alap volt, hogy fiú
Hedvig, Jàcint volt fura, de csak gyerekkoromban
13/24 anonim 



válasza:





Szeman Leander
Egyetemi szaktars 2 evig nem tudtuk h fiu lany es h magyar e egyaltalan. 😂
Magyar es fiu
14/24 anonim 



válasza:





Jácint... Volt egy kollega, pont szabin volt és mondták hogy holnap jön a Jácint. Azt hittem valami csaj. Aha, 2meteres csávó volt.
15/24 anonim 



válasza:





Ráhel.
Azt hittem valami cigu férfi név. Az jutott eszembe róla, hogy "rálehell" valamire, meg a Lehel név.
16/24 anonim 



válasza:





Ariel. Egy távoli ismerős gyerekét hívják így. Azt hittem hogy lánya van, de kiderült hogy az Ariel fiúnév.
17/24 anonim 



válasza:





Hedvig, Malvin - ezekre azt hittem férfi nevek
Jácint - női névnek hangzik
18/24 anonim 



válasza:





Gyerekekkel foglalkozom, sokféle nevet hallottam már; de azért amikor bejelentkezett Jázon és Balambér, akkor azért nagyot néztem.
19/24 anonim 



válasza:





Özsében mai napig el kell gondolkodnom, illetve a Villőre 14 évig hittem, hogy férfi név.
A Réta nagyon tetszik, de nem adnám pont amiatt, mert Rékának vagy Ritának hinnék
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!