Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi gyereket terveztek? És...

Mennyi gyereket terveztek? És mennyi van most?

Figyelt kérdés
Nekünk van 3, de 5-öt tervezünk.
2010. aug. 16. 12:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
1 van, talán majd egyszer lesz mégegy. Ha véletlenül nagyon gazdag leszek, akkor még kettő lesz. De erre nem sok esélyt látok.
2010. aug. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nálunk is az anyagiakon múlik. Van egy 14,5 hónaposunk, egy tesó jól jönne majd 5-6 év múlva, előbb munkahely kéne.


De ha anyagilag megtehetném, akkor 4-et vállalnék.

2010. aug. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

én világéletemben nagy családot szerettem volna, barátnőmék is hatan voltak tesók és imádtam náluk lenni.

egyenlőre egy 7 hónaposunk van, a férjem kettő gyereket akar, én hármat minimum. csak hát nálunk is a pénz:(((

igazából meg tudnánk élni, csak összébb kellene húzni a nadrágszíjat!

2010. aug. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Persze hogy megkérdezheted! ;) Tavaly költöztünk külföldre, tehát nem Mo.-n lakunk. Az anyagiakról meg annyit, hogy amikor összeházasodtunk azt hittük (és teljesen biztosak voltunk benne) hogy nem lesz gyerekünk, ha lesz is 1, akkor bizony nagyon nehezem fogjuk őt eltartani. De miután a nászútról visszajjöttünk, pont akkor találtunk mindketten, jól fizető, biztos munkát. Így jó anyagiak között élünk. Ha lenne valami, anyukámék úgyis mindenben támogatnak, bár úgy érzem hogy a jövőben nem igen lesz gond, és nem is szeretnék segítséget kérni senkitől. Szóval akkor költöztünk külföldre, és végtelenül boldog vagyok hogy lettek gyerekeink. Sosem képzeltem volna... :D


Hát szívből kívánok nektek is sok szerencsét az anyagiakhoz és mindenhez!


Igen, a 8 gyerekes anya előtt pedig le a kalappal ;)

2010. aug. 16. 18:39
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Három gyerekünk van.Apa már eldöntötte,hogy lesz még egy:)
2010. aug. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

3-at tervezünk, de ha rajtam múlna, határ a csillagos ég, és a szobaszám:)

6 hónapos az első. Nem állunk olyan veszettül jól anyagilag, de annyira rosszul sem, hogy egy gyereknél behúzzuk a kéziféket.

2010. aug. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én is nagy családban nőttem fel, ezért is szeretnék sok gyereket. Még egy sincs, de már szóba került, a párom sajnos 2-nél többet nem szeretne. Bár nem hiszem, hogy ellenkezne, ha jönne a 3.:) Szóval 3-4 gyereket szeretnék:)
2010. aug. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!