Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 7 hete szültem gátvédelemmel,...

7 hete szültem gátvédelemmel, tág vagyok? Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

2 nap múlva megyek 6 hetes kontrollra, a hüvelybemenetem, ha tükörben megnézem, tágabb lett, de már óvatosan be mertem dugni kb 1 hete az ujjam, és belül egyáltalán nem lettem szűkebb, csak kívülről. ettől tágabb lettem? szóval így nem lesz rossz a páromnak, ugye? mert belül szorítja majd a hüvely, csal a hüvelybemenet tágabb. intimtorna ezen segít? am műveltem terhesség előtt és alatt is néha, de mióta szültem, gyakrabban, szinte minden nap. és a másik kérdés, hogy a 6 hetesen milyen problémákra derülhet fény? én nem érzem, h bármi bajom lenne, semmi tünetem nincs, így is lehet bajom?

már vérezni sem vérzek, 5 és fél hétig véreztem, fokozatosan gyengülve, viszont másfél hét semmi után visszajött egy napi fél-1csepp rózsaszínezés 3-4napra. aztán bevettem kb 3 napja az arnica montana homeo bogyót, és azóta semmi. szerintetek?


2010. aug. 16. 00:50
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

semjmi gond, orülök, h valaki legalább válaszol.

értem, köszönöm. hát kíváncsian várom.

2010. aug. 16. 01:59
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit, örülök ha tudtam segíteni :) Sok szerencsét és egészséget kívánok nektek.Ja és sok erőt így az elején :P És persze gratulálok a babához.

Ittvagyok még egy jódarabig ha eszedbe jut valami írj :) ide-ide kukkantok.

2010. aug. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm-köszönjük.

hát még talán amit írtam a gyermekágyi folyásról(vérzésről), hogy az normális-e szerinted? én sokat olvastam erről, és azok szerint az. viszont tudni kell, hogy nem szoptathatok sajnos(betegség miatt), és ugye akkor lassabban húzódik vissza a méh, lassabban gyógyul a placenta helye, stb, lehet, h ezért tartott tovább. de hát mondjuk a kórházban is mondták, h 6 hétig vérezhetek, meg olvastam is, hogy valakinek még 7-8hét után visszajött, v folyamatosan vérzett addig, és az is normális.

2010. aug. 16. 02:11
 14/19 anonim ***** válasza:

Én kb egy hónapig véreztem barnázgattam szülés után.

Nekem azt mondta az orvos hogy 1,5 -2 hónapig teljesen normális ha itt-ott vérezgetek.Akkor van baj ha rendes élénk piros vér jön és nagy mennyiségű.

Ne haragudj megintcsak hogy sokára írtam :(

2010. aug. 16. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

semmi gond. hát akkor rendben.

köszönöm az összes válaszodat, ha van kedved és eszedbe jut még valami, írj nyugodtan, én örülök neki.:)

most viszont megyek lefeküdni. jó éjszakát, és neked is sok boldogságot a babához!:)

2010. aug. 16. 02:58
 16/19 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen viszont kívánok minden jót.Jóéjt nyugodt éjszakát :)
2010. aug. 16. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ketszer szultem gatvedelemmel, nem lettem tagabb, a huvelynyilas egy ideig tenyleg nagyobbnak tunt, de visszahuzodott. Az ember sok mindent bebeszel maganak, en masodik gyerek utan a 6 hetes kontroll elott meg voltam rola gyozodve, hogy kitagultam nagyon, pedig a ferjem felmerte a terepet par nappal elotte es mondta, hogy minden a regi, De en mar a huvelyplasztikan gondolkodtam. Hat hetes kontrollon meg kozolte a doki, hogy minden visszahuzodott, minden szep, nincs miert aggodni (pedog ez a doki utalja a gatvedelmet, szoval ha pici gond is lett volna, akkor o tuti mondja es szemrehanyast tesz).

De az elso szules utan meg azt meseltem be magamnak, hogy mehsullyedesem van, azutan 8 hetesen voltam kontrollon es a doki megallapitotta, hogy minden rendben es ha nem lenne rola papirom, akkor o el sem hinne, hogy szultem egy negy kilos gyereket nemreg.

A kontrollon uh nem volt, mehszajat, huvelyt vizsgaltak, illetve tapogattak a mehemet, hogy visszahuzodott-e es mivel igen, igy nem volt szukseg uh-ra.

2010. aug. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszodat, rengeteget segített!
2010. aug. 16. 12:39
 19/19 A kérdező kommentje:

na végül is ma voltam orvosnál, minden tökéletes:)

akit érdekel, h mi is volt akkor a vizsgálaton, elmesélem szivesen

2010. aug. 17. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!