Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 7 hete szültem gátvédelemmel,...

7 hete szültem gátvédelemmel, tág vagyok? Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

2 nap múlva megyek 6 hetes kontrollra, a hüvelybemenetem, ha tükörben megnézem, tágabb lett, de már óvatosan be mertem dugni kb 1 hete az ujjam, és belül egyáltalán nem lettem szűkebb, csak kívülről. ettől tágabb lettem? szóval így nem lesz rossz a páromnak, ugye? mert belül szorítja majd a hüvely, csal a hüvelybemenet tágabb. intimtorna ezen segít? am műveltem terhesség előtt és alatt is néha, de mióta szültem, gyakrabban, szinte minden nap. és a másik kérdés, hogy a 6 hetesen milyen problémákra derülhet fény? én nem érzem, h bármi bajom lenne, semmi tünetem nincs, így is lehet bajom?

már vérezni sem vérzek, 5 és fél hétig véreztem, fokozatosan gyengülve, viszont másfél hét semmi után visszajött egy napi fél-1csepp rózsaszínezés 3-4napra. aztán bevettem kb 3 napja az arnica montana homeo bogyót, és azóta semmi. szerintetek?


2010. aug. 16. 00:50
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
dugni kb 1 hete az ujjam, és belül egyáltalán nem lettem szűkebb, csak kívülről <<< elnézést, TÁGABB nem lettem belül, félreírtam!
2010. aug. 16. 00:51
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

A gátvédelem nagyon spesziáliss téma... :)


Komolyra fordítva a szót, szerintem nem komoly probléma, esetleg kérdezz rá majd a kontrollon, hogy összehúzódhat-e még a hüvelybemenet.

2010. aug. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ.

rendben, rákérdezek.

aki tud vmit még, lécci írjon!!!

2010. aug. 16. 01:00
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az még összehúzódik.

Én gátmetszéssel szültem és elcseszte a doki a varrásom így kivül tágabb vagyok.(nem varrta végig a vágást)

de belül megmaradt az alap állapot és a párom szerint semmi különbség a szexben..

2010. aug. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

hát igen, logikus, elvégre belül van a farka, nem csak 1 fél centit dug be:D

és te mikor szültél? neked összébb húzódott idővel?

2010. aug. 16. 01:03
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok remélem engem kérdeztél mert ha nem bolondot csinálok magammból :)

Én 2009.06.01 -én szültem.

Megvártuk a 6 hetet utána szeretkeztünk de akkor még olyannyira szük voltam hogy azthittem szétszakadok és nem nagyon akart bemenni a dolog :) Elég kellemetlen volt,aztán még aznap megpróbáltuk még 1x és akkor fájdalommal de sikerült,a fájdalom viszonylag hamar megszűnt elkezdtem tágulni.Ezután még egy hónapig kb. nagyon szűk voltam aztán visszaállt minden alap méretre .

2010. aug. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

téged, igen:D

azért kérdeztem, mert írtad, hogy nem varrta végig az orvos a vágást, tehát kívülről tágabb lettél. és azt kérdeztem, hogy a látszólagos külső tágság(van ilyen szó?:D) idővel magától összébb szűkült?

2010. aug. 16. 01:17
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

őő hát valamennyire...

Szóval ez úgy néz ki hogy ( bocsánat a részletekért)

Megszültem a törpöm és összevarrt a doki alig a 4. nap kiszedte a varratokat és észrevettem hogy olyan 4-5 mm nyi bőr nincs összevarrva a hüvelybemenetemnél szóval volt két ilyen kis valami ott.Ez idővel kisímúlt ahogy összébb szükült.Szóval persze visszább húzodott de azért nem olyan mindt volt :)

2010. aug. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

na, nekem is olyan. jó, hát nem várom, h pont olyan legyen, belóül nem tágultam, nekem ez a lényeg.

és am mik derülhetnek ki most a 6 hetesen? milyen problémák? nagyon félek:(

2010. aug. 16. 01:25
 10/19 anonim ***** válasza:
51%

Bocsi h sokára írok,ledobott és nem tudtam belépni.

Szóval szégyenlem de én nem mentem vissza a 6 hetesre.

Nemtudom mit néznek.De úgy tudom csinálnak uh-t hogy megnézzék nincs-e bevérzés hasonlók.Kivül ről megtapogatják a méhed hogy megfelelően vissza van -e húzódva.Megnézik az esedékes varratok állapotát,és a méhszájat.Ezekről tudok.Legalábbis nálunk ezt nézik.Ja és nálunk a melleket is megnézik mindt rákszűrésnél.

2010. aug. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!