Kicsit se érzi magát önzőnek, aki azt mondja, ez egy csoda? Ha lenne rá lehetőség, ő miért ne élhetná át a csodát?
Meg mi az, hogy megengedném? MIlyen házasságban éltek ti???
2020. dec. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
12/24 anonim válasza:
Mi ezen mondhatni túl vagyunk. Herebiopsziával nyert spermiumból van a fiunk. Elrontották az érzéstelenítését, így végig érezte amíg műtötték, üvöltve, merevgörcsben a fájdalomtól. Az én császárom, vagy egy szülés semmi ahoz képest.
2020. dec. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
13/24 anonim válasza:
Mivel már két babát szültem, így átadnám a lehetőségt, próbálja csak ki nyugodtan 😊
2020. dec. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
14/24 anonim válasza:
Elrontották az érzéstelenítését, így végig érezte amíg műtötték, üvöltve, merevgörcsben a fájdalomtól
Ja, tudod, az első nyikkanásra lokálozunk, ha más lehetőség nincs.
2020. dec. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
15/24 anonim válasza:
Pifffff, a férjem egy náthától a halálán van, elképzelem ahogy szül 😂 Biztosan lelkesedne a kíváncsiságtól de szerintem a végén úgysem élnénk a lehetőséggel 😅
2020. dec. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
16/24 anonim válasza:
Én szívesen átugranám a szülés részt :) De mégsem hiszem, hogy élnék vele, mert olyan természetellenes és az ilyesmiknek mindig utólag derül ki a mellékhatása.
2020. dec. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
17/24 anonim válasza:
Ti lehet, ők meg nem. Doki beismerte utólag. Sajnos abban a kórhátban máskor is volt baj ilyesmivel.
2020. dec. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
18/24 anonim válasza:
Megbeszélnénk és valószínűleg vállalná is. Ő makk egészséges, én diabos vagyok, így neki kevésbé lenne kockázatos a terhesség.
2020. dec. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
19/24 anonim válasza:
Ha akarnánk még gyereket semmiképpen nem akarnék terhes lenni és szülni!
2020. dec. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
20/24 anonim válasza:
Próbálkoznánk közösen, aztán aki előbb teherbeesik, az viszi azt a kört.
A többi gyereknél azért valószínűleg felosztanánk.
(azt nem tudom, hogy lehetne megoldani a szeparált védekezést, a pár egyik tagja védekezik, hogy csak a másik eshessen teherbe? :D)
Ha egyszerre nem jelentene óriási feladatot két baba nevelése, akkor akár egyszerre is lehetnénk várandósok. :D
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Adataid védelme fontos számunkra!
Mint a weboldalak többsége az interneten, honlapunk működéséhez és célzott hirdetések megjelenítéséhez mi és hirdetési partnereink is cookie-kat tárolunk az általad használt eszközön. Ahhoz, hogy ezt megtehessük, a hozzájárulásod szükséges. Erről az adatvédelmi tájékoztatónkban részletes információkhoz juthatsz, illetve bizonyos cookie-k használatával kapcsolatban további lehetőségeid vannak.