Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nincs orgazmusom császáros...

Nincs orgazmusom császáros szülés után 10 héttel. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Előtte olyan könnyen elélveztem mikor a párom simogatott most meg nem tudok elélvezni bármennyire próbálkozunk.

2020. nov. 22. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Kell lehet egy kis idő mire visszaállnak a hormonok.
2020. nov. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Semmilyen sincs? Csiklóval sem?


Adj szerintem még időt magadnak. Mekkora az érzéketlen terület a hasadon? Úgy nagyjából rendben érzed magad a vágás környékén?


Ha nem változik, viszont menj dokihoz.


Amúgy te magad próbálkoztál már? Úgy sem sikerült?


Saját történet: császár után nem múló hüvelyfájdalmam lett. Az sem jobb..

2020. nov. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Eddig csak csikló orgazmusom volt de most az sincs. Nagyon jó érzés mikor a párom simogatja még a lábaim is bele remegnek de orgazmusom nem lesz tőle. A hasam alján egy rész érzéketken maradt de amugy rendben vagyok, nem fáj semmim már.
2020. nov. 22. 21:07
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Én sima úton szültem, 6 hónapig nem volt semmilyen orgazmusom se szex közben,se önkielégítéssel. A 6. hónapban csappant meg a szopik száma, mivel én 4 hós korától hozzátáplálok. Tejem is kevesebb lett, és újra lett orgazmusom. Szóval én az intenzív szoptatással hoztam összefüggésbe.
2020. nov. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nem szoptatok mert hamar elapadt a tejem.
2020. nov. 22. 21:21
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Még csak 10 hete szültél, ha kivártátok a 6 hetet, akkor még csak 1 hónapja kezdtétek újra a házaséletet. Legyél türelmes. Valószínűleg a hormonháztartásod még nem állt helyre, plusz állandó készenlétben állsz a pici baba miatt. Próbáld meg kielégíteni magad, nekem császár után picit eltolódtak az igazán érzékeny pontok.
2020. nov. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Nekem két ÉV volt, hogy alul érezzek valamit. Baloldalt totál érzéketlen voltam semmit nem éreztem a szemérem ajkaimon stb ha én nyúltam oda is olyan volt mintha fogászat után tapiznám az érzéstelenített számat. Zèró. Semmi. Pedig programozott császárral szültem.
2020. nov. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor türelmes leszek.
2020. nov. 22. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!