Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adnátok a Beatrix nevet?

Adnátok a Beatrix nevet?

Figyelt kérdés

Miért (nem)?

A Bea becenév nem tetszik nekem, de maga a teljes név igen, így nem szeretnénk, hogy becézzék. (Engem sem becéznek, pedig Viktória vagyok. Ha valaki levikiz, megkérem, hogy Viktóriának szólítson.)



2020. jún. 19. 20:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
25%
Miért nem lehet téged becézni? Sznobság?
2020. jún. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem tetszik, de igazából talán csak azért, mert Bellatrix-t juttatja eszembe a Harry Potterből, mert a két név elég hasonló. De ez csak az én H*lyeségem. Amúgy adnám, mert nem rossz név.
2020. jún. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%

Trixi- így becézik az egyik ismerösöm.


De nem adnám, nekem borzalmas.

2020. jún. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem adnám, nekem egyáltalán nem tetszik.
2020. jún. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
Egyes, nálunk sem divat a becezes, gyermekkorban sem. Ez nem sznobsag, csak tisztelem annyira a másikat h komolyan veszem. Igen, a gyereket is. Munkahelyemen meg divat h meg a becenevet is becezik. Hallgatni is rossz.
2020. jún. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
97%
Listás volt nálunk ez a név, de a Bea becézés nem tetszik. Ellenben a Trixi nagyon is.
2020. jún. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
34%

5


Elnézést, nem tudtam, hogy azzal veszek valakit komolyan, hogy több betűvel hívom a nevén. Zseniális!

2020. jún. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%
Most miért kell ilyen lekezeloen válaszolni? Szerintem semmi bántó nem volt a valaszomban. Miért baj az, hogy nem mindenhol divat? Ez olyan, mintha én azért utalnám a pestieket, mert serclinek hívják a dumót.
2020. jún. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
56%
En is Zsófia vagyok és utálom a Zsófit. Konkrétan pofátlanságnak tartom, ha valaki élből lebecéz. Aki ismer, tudja, hogy utálom a Zsófit, aki meg nem ismer milyen alapon becézget?! Én se fogok élből egy Benedeket Benizni. Andreát Andizni, Melindát Melizni. Milyen alapon?! Tisztelem annyira, hogy rákérdezek, milyen megszólítást preferál.
2020. jún. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%
De hogy a kérdezőnek is válaszoljak sajnos a Beatrix mindenképp hozza magával a becézést amíg vannak olyan emberek, mint az egyik válaszoló, aki meg csak nem is érti, miért pofátlanság.
2020. jún. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!