Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy hangzik, ha 2 lánytestvér...

Hogy hangzik, ha 2 lánytestvérnek (nem ikrek) ugyanazzal a magánhangzóval kezdődik a neve + még az anyukájuknak (nekem) is?

Figyelt kérdés
Teljesen véletlenül alakult így, sokan furán néznek emiatt, és megmosolyogják. Szerintetek is béna?
2010. júl. 28. 22:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem bena. Nekem ket fiam van, a fiatalabbik Erik es mar szules elott nagyon megtetszett az Ervin nev. Eros a csabitas, hogy a harmadik gyereknek (ha lesz es fiu lesz), akkor ezt adjam, de valoszinuleg nem fogom, mert ez a ket nev tulsagosan hasonlo hangzasu ahhoz, hogy testverek kapjak. Raadasul a 3. fiu neve teljesen kulonbozo, igy o kilogna a sorbol a ket hasonlo nevu mellett.
2010. júl. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
49%
Nincs ezzel semmi baj:) Nekem sokkal furcsább az a már huszonéves testvérpár akiknek Krisztina és Krisztián a neve:)
2010. júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket!
2010. júl. 29. 10:52
 14/18 anonim ***** válasza:

Szerintem sem béna!!!

Az én lányom és fiam monogrammja is B.B. direkt keresetem B betűs keresztneveket. Már nem akarunk több gyereket,de lenne még vagy 5 akkor is B. betűkkel keresgélnék.

SŐT, ez már az én hülyeségem de pl.gimis koromban elhatároztam,hogy ha fiú ikreim lennének Lóránd és Lóránt nevet kapnák :) Na ez lehet,hogy mai fejemmel már bénának mondanám!!!

2010. júl. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Akkor most engem lehet kinevettek, kislányom Kira és ha a 2. is kislány lesz Ő Kiara lesz. :-))
2010. júl. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem bena :)

Nekem 3 B betus lany nev tetszik.Ha 3 lanyom lenne tuti ugy hivnak oket.

1 eves kisfiu anyukaja

2010. júl. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem nevetünk ki, de számíts rá, hogy majd nem lesz egyszerű Kira, Kiara között hallásbeni különbséget tenni.
2010. aug. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs ezzel semmi gond. Nekem például csak az A betűs lánynevek tetszenek. Ha a második is lány lesz, és a férjem nem vétózza meg, neki is A-val kezdődő nevet adnék.

Amúgy vannak ismerősei, akiknél a gyerekek:

Petra, Péter

Martin, Mátyás, Melinda, Márta

Anita, Andrea

Janka, Júlia

Máté, Marcell

Bence, Bálint

És még biztos tudnék találni.

2010. aug. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!