Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy hangzik, ha 2 lánytestvér...

Hogy hangzik, ha 2 lánytestvérnek (nem ikrek) ugyanazzal a magánhangzóval kezdődik a neve + még az anyukájuknak (nekem) is?

Figyelt kérdés
Teljesen véletlenül alakult így, sokan furán néznek emiatt, és megmosolyogják. Szerintetek is béna?
2010. júl. 28. 22:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a két fiam neve kezdődik ugyanazzal a betűvel-teljesen véletlenül-,viszont az ikerlányaim neve nem.:))

A ti esetetek nem béna,csak megmosolyogtató.:))

2010. júl. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem,sztem nem béna. Van aki direkt csinálja úgy. Ismerek pl.Réka-Rebekát, meg olyat is aki hasonló hangzású nevet adott,Nelli és Linett.

Sztem azért mosolyogják meg mert aranyos lehet és nem azért mert béna.

2010. júl. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Csak engem idegesít, és azt gondolja mindenki, hogy direkt van, pedig tényleg véletlen.

Köszönöm a válaszokat!

2010. júl. 28. 22:27
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne?!

Mind a 6 gyermekünknek ugyanazzal a betűvel kezdődik a nevük.. :-)

2010. júl. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem "béna" :))) Ismerőseim direkt adtak mind a 4 gyereknek ugyanazzal a betűvel kezdődő keresztnevet, a vezetéknevük is ugyanezzel kezdődik. Így mind a 4 Gyerek monogramja V. V.
2010. júl. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is a vezetéknév keresztnév kezdőbetűnek "kellett" megegyeznie, mert apa monogramja T.T. és az volt a kívánsága, hogy a kisfia is az legyen. Nem ugyanazt a nevet kapta mint apa, de meglett a T.T. :)

Én sem tartom bénának! Ne foglalkozz azzal, mit gondolnak mások! Nektek tetszik, jól hangzik, és ez a lényeg!

2010. júl. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Na, mostmár kíváncsi vagyok hogy hívnak titeket. Véletlenek pedig nincsenek.:-)
2010. júl. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
34%
Ismerősöm édesanyja Hedvig,nagyobbik lány Heléna,kicsi Helga...Ez béna,mert nem tetszik egyik neve sem...De ha jók a nevek,akkor nem ,sőt,jó.
2010. júl. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tök jó :) Nálunk öcsémnek és nekem is P betűs nevünk van, sőt, én ugye Petra, ő meg Péter :D

A fiam Krisztián, ha lesz egyszer egy lányom is, akkor neki is K betűs neve lesz. Ha a majdani kistesó fiú lesz, akkor csak azért nem K betűs lesz ő is, mert több K betűs fiúnév nem tetszik.

2010. júl. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem egy kisfiam és egy kislányom van,és mind a kettőjük L.L..

Direkt is meg nem is lett így választva,Levente,és a kislány Laura.

Szerintem tök jó,nincs ebben semmi...

2010. júl. 29. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!