Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jane Nomad Rebel babakocsit...

Jane Nomad Rebel babakocsit használ valaki? Mi a véleményed róla? Mennyiért vettétek és hol?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat előre is.
2010. júl. 26. 18:25
 1/5 A kérdező kommentje:
2010. júl. 26. 18:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi Jané Nomad Matrixot vettünk: nagyon szeretjük, a mózes és a sport részét egyaránt. Elmondhatom róla, hogy egy igazán strapabíró, könnyen kormányozható, maximálisan biztonságos babakocsi (a mózes töréstesztje a legjobbak között van). Sok tartozéka van, ami nagyon hasznos. Még nincs 1 éve, hogy vettük, hát nem volt olcsó...: 160.000 Ft volt a Brendonban. Sajnos, most meg kell válnunk tőle, mert a kisfiam kinőtte a hordozó részét, amiben eddig utazott és vennünk kell egy autósülést. Még garanciás, viszont sajnos csak a töredékéért tudjuk eladni, holott nagyon megkímélt, gyönyörű állapotban van. Ha esetleg érdekelne, írj privátban.
2010. júl. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod:) Hát igen, gondoltam, hogy nem olcsó de hát nem 2 hónapra terveztem a babakocsit így a legjobbat szeretném. Jane lenne a választás a párommal, köszönöm, hogy felajánlottad, de így ha vesszük nekünk is lesz.
2010. júl. 26. 22:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Babycenterben vettük, 156.000-Ft volt két évvel ezelőtt. Én csak a legjobbakat tudom mondani róla! Biztosan nem bánjátok meg ha rászánjátok a pénzt. Strapabíró, szép, extra kényelmes, minden biztonsági előírásnak megfelel, egy élmény vele a babakocsizás.
2010. júl. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod:-) Valószínűleg mi is ezt választjuk:)
2010. júl. 28. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!