Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meglepő becenevek, s azok...

Meglepő becenevek, s azok történetei?

Figyelt kérdés
Meglepő,ritka,különleges,sajátos...
2010. júl. 23. 22:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Kislányom Potyi

papával elmentek a tóra és hazajött és egyfolytában ezt mondogatta.azóta mindenki potyinak hívja.most töltötte a 3mat.

36/N

2010. júl. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Édes lehetett:)
2010. júl. 25. 16:50
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Az unokahúgomat Pekinek hívják, főként az apukája. Nem tudom, hogy miért. Amúgy Eszter a neve.
2010. júl. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%

Iker kisfiaim becenevei:

-Királyfim és Hercegem

-Kicsi Mangusztám (sokszor úgy tartja a kis kezét, mint a manguszta, vagy szurikáta)

-Kakukk(fi) Ez onnan jött, hogy 1X mondtam, hogy fent kakukkol már reggel 6-kor. Meg olyan édes, mint a Süni és barátaiban a Kakukk :)

-Tigris-Bigris, és Oroszlán (hangutánzás miatt)

Még csak 1,5 évesek, biztos lesznek még, nagyon kreatív tudok lenni :)

-Tündércirmi (Tündéri Cirmos Cica rövidülése)

-Kupakos (mindig a cumisüveg kupakját hurcolja)

2010. júl. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

Kisfiamat fél éves koráig sokszor hívtuk Butters-nek, mert csak középen volt haja, ráadásul akkor még szőke, és szétfésülve egy ez egyben olyan feje volt, mint a South Parkban Butters-nek :)

Illetve anyukám úgy hívta, hogy Lolkabolka, mert azokra is hasonlított.

A másik beceneve Bömbi volt, mert meglepő hangerővel tudott ordítani :D

2010. júl. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Az lánykám Lala,aki amúgy Laura.Mi eleinte Larának becéztük,de a nővérkéje ezt nem tudta kiejteni és ő Lalának keresztelte át...

Ebben az egészben a legjobb,amikor idegeneknek elkezdi mesélni a nagyobbik lánykám,hogy a Lala így,meg a Lala úgy és mindenki néz,hogy most ő hülye,vagy mi és akkor most kisfiú rózsaszínben fülbevalóval,vagy kislány Lajos névvel... :)

2010. júl. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm fiát fifo-nak becézik. Eredeti neve Kristóf. A gyerek maga adta a saját becézését azzal, hogy nem tudta kimondani a nevét, csak magára mutatott és mondta én fifo. :)
2010. júl. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Nagylányomat sokáig Mancinak hívtam, ez a Manócica rövidítése. Kisebbik lányom Dorka, de másfél évesen Kókának hívta magát, ezért sokszor így szólítjuk, de továbbfejlesztettük és így Kókusz lett.
2010. júl. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Fantasztikusak vagytok!Persze az önbecéző gyerkőcök különösen:))
2010. júl. 26. 22:48
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
Az én kisfiam Döbrögi lett :)) olyan nagy pocakja van!
2010. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!