Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kutyás tábort keresek nagyobb...

Kutyás tábort keresek nagyobb gyerekeknek? “kritériumok„ lent

Figyelt kérdés

- a gyerekek saját kutyával mennyenek és inkább egy ijen foglalkozós tanítós tábor legyen mint az edző táborok


- teljes napi foglalkozások


- bent lakásos tábor viszonylag normális szállással nem luxus hotelre gondolok de ne is egy putri legyen


- az étkeztetésis fajlagosan normális legyen


- és a kutyák is kapjanak ellátást vagy a gazdinak kelljen vinni az ételt


- Magyarország területén bárhol van ijen nyári tábor és tudsz róla kérlek írd le


Németországban hallottam ijenről remélem Magyarországon is van



2020. febr. 10. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Nincs ilyen tábor Magyarországon, ahova a gyerekek a kutyákkal mehetnek.
2020. febr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Menhelyek szoktak szervezni táborokat kiskorúaknak, de oda általában nem lehet saját kutyát vinni, mert a lényege pont az, hogy a menhely kutyáival foglalkozzanak.


Esetleg egyesületeknél érdemes még szétnézni.

2020. febr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%
Én nem ottalvósat ismerek
2020. febr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Ilyen tábor csak lovasból van.

Kutyás táborról alapból nem igazán hallottam még, de olyan, hogy sajátot is vihessen és még azt is ellássák, na olyan biztos nincs.

Amúgy meg *menjenek, *bentlakásos, *ilyen.

2020. febr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
35%

Attól függ mekkora gyereknek.

Én ezt a tábort tudom, ami megfelelő lehet, ha elég idős a gyerek ahhoz, hogy ne legyen szüksége külön felnőtt felügyeletre, olyan kutyás táborról viszont még nem is hallottam itthon, ahol vannak külön pedagógusok/gyerekekkel foglalkozó szakemberek, akik a gyerekre ÉS a kutyára is figyelnek, de mondom ez már egy 15-16 éves nagyobb kamasznak ideális lehet: [link]

- a kutyák képzése egyéni szinten történik, ami szerintem elég ritka, általában kell egy előképzettség, tagság az adott kutyasuliban, de itt ez nem feltétel, amúgy is több kutyaiskola szervezi

- ottalvós, szállás 4 fős faházakban, közel sem luxus, de nem putri

- étkezést mindenki egyénileg oldja meg, de van büfé, ahol lehet melegételt kapni, nem étterem, de rántott dolgok, hamburgerek, palacsinta, ilyesmi van, mint egy jobban felszerelt strandon, viszont bolt nincs túl közel

- teljes napi programok: elméleti képzés, engedelmes, dogdancing, az őrző-védőre viszont semmiképp se álljatok be, ahhoz nagyon nem értenek ott! Egyébként sem kötelező minden program, lesznek külön a gazdiknak is foglalkozások, emellett tóparton van, szóval strandolni is lehet, van külön kialakított kutyás strand, biztos nem fognak unatkozni

- Délegyházán van, Budapesthez viszonylag közel, ez nem tudom számít-e

- a tábor egy hetes, az utolsó napon lesz egy bemutató arról, hogy ki mit tanult


Az oktatók közül Kríz Orsolya kiemelkedő, 4x országos dogdancing bajnok, az Európa Bajnokságon 7. helyezést ért el, szóval tőle tényleg érdemes tanulni, a módszerei is nagyon jók engedelmeshez is, a többiek helyi kutyasulis oktatók, komolyabb versenyeredmény nélkül.


Remélem, hogy hasznos számodra a válaszom, ennél passzolóbb tábor nem hiszem, hogy lenne.

2020. febr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
19%

Gödöllőn lehet van rá lehetőség viszont ott szállás nincs. Tehát napközi jellegű. A kutyakat még eltudnád szállasolni de gyerekeket nem.


Esetleg ha összekötitek egy nyaralással ugy jó lehet. Amig a gyerekek táborban ti tudtok a környéken wellnesellni és utána gyerekek mehetnek a ti szállásotokra aludni.

2020. febr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek ja és bocsi a helyesírási hibákért
2020. febr. 10. 22:20
 8/8 anonim ***** válasza:
64%

Ugye nem gondolod komolyan, hogy létezik olyan ember vagy akár egy cég, akik vállalják azt, hogy X ember elküldi a gyerekét meg a kutyáját és ők meg garantáljàk, hogy mindenki biztonságban lesz?? Persze a SAJÁT gyerekét és a SAJÁT kutyájàt mindenki ismeri, de másét nem. Sosem tudhatod, hogy X darab ismeretlen kutya hogy viselkedne egy közösségben. Nekünk is van kettő, én még csak-csak elmennék velük egy ilyen táborba, de a gyerekemet biztos nem küldeném el. Egyrészt.


Másrészt, logikátlan az egész, senki nem fog a gyerekekből falkavezért faragni a kutya számára, nem tudom hány éves gyerekekre gondoltál, de nem elég erélyesek, komolyan egy ilyen “kiképzéshez”.

2020. febr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!