Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Itt vagyunk a legtöbben nők!...

Itt vagyunk a legtöbben nők! Hastánc tanulás dvd-ről? Sikerült valakinek? Melyik dvd-t ajánlanád?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
fuu egyszer pár éve próbálkoztam, de sajna már nem tudom a dvd címét...a media markt-ba lehetett kapni.De valami zsírégető, vagy fenékformáló hastánc volt....hát nem tanultam meg tőle hastáncolni, mondjuk lehetazért mert nem voltam elég kitartó:)de jó alaplépések meg hasonlók vannak benne, és konkrétan lett izomlázam is.....valósínű ezért hagytam abba:D
2010. júl. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne DVD-ről tanulj meg hastáncolni (jól nem is lehet) hanem tanártól tanfolyamon vagy magánórán...
2010. okt. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyiptomi hárem hastánc. Iszonyat jó :) És a hangulat is. Totál elfáradtam, de a gyakorlatokat mára már nagyjából sikerült elsajátítanom. Viszont egy tánciskolába is szeretnék eljárni. Szerintem úgy hatásosabb :)
2010. okt. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!