Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utáni első menzesz...

Szülés utáni első menzesz nálatok hogy jelentkezett? Azonnal rendszeres volt, vagy csak idővel állt helyre?

Figyelt kérdés

Sziasztok Anyucik! :)


Első babás anyuka vagyok, az én picikém 14-én lesz 4 hónapos. Sajnos szülés közben komplikáció lépett fel, sürgősségi császár lett a vége. 1-2 napig szoptattam a csöppséget, majd újabb gond jött elő, fertőzést kaptam a kórházba és elvették tőlem a pici babám, őt haza küldték, én maradtam, több, mint egy hetet a kórházban. A tejem elapadt, többé már nem tudtam szoptatni. Szeptemberben szültem, novemberben jelentezett újra a menzeszem, nagyonerős menzesz volt, decemerben szintén "megjött", ez már normális menzesz volt. Most már január van és még mindig várom a menzeszem, több, mint két hete késik, ez normális lehet vagy problémát jelezhet? Igen, tudom, nem jelentősen sok hetet/hónapot késik, és terészetesen ha nem jelentkezik 1-2 héten belül felkeresem a nőgyógyászom, de addigis kíváncsi lennék a véleményetekre! :)


A válaszaitokat előre is köszönöm!



#menstruáció #szülés #menzesz #nem szoptatós anyuka menzesze
2020. jan. 11. 00:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
11 hónapos volt amikor először megjött (iszsz) 29-32 napra jön meg általában. Tehát úgy mint terhesség előtt. 🤷
2020. jan. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11-es! Mikor állt be normálisan a menstruációd? Én 13 hónapja szültem, 11 hónapos volt, amikor először megjött rá 33 napra másodszorra.
2020. jan. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Szintén szoptatom még a babámat, ő is ISZSZ-es.
2020. jan. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!