Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utáni első menzesz...

Szülés utáni első menzesz nálatok hogy jelentkezett? Azonnal rendszeres volt, vagy csak idővel állt helyre?

Figyelt kérdés

Sziasztok Anyucik! :)


Első babás anyuka vagyok, az én picikém 14-én lesz 4 hónapos. Sajnos szülés közben komplikáció lépett fel, sürgősségi császár lett a vége. 1-2 napig szoptattam a csöppséget, majd újabb gond jött elő, fertőzést kaptam a kórházba és elvették tőlem a pici babám, őt haza küldték, én maradtam, több, mint egy hetet a kórházban. A tejem elapadt, többé már nem tudtam szoptatni. Szeptemberben szültem, novemberben jelentezett újra a menzeszem, nagyonerős menzesz volt, decemerben szintén "megjött", ez már normális menzesz volt. Most már január van és még mindig várom a menzeszem, több, mint két hete késik, ez normális lehet vagy problémát jelezhet? Igen, tudom, nem jelentősen sok hetet/hónapot késik, és terészetesen ha nem jelentkezik 1-2 héten belül felkeresem a nőgyógyászom, de addigis kíváncsi lennék a véleményetekre! :)


A válaszaitokat előre is köszönöm!



#menstruáció #szülés #menzesz #nem szoptatós anyuka menzesze
2020. jan. 11. 00:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem egyből rendszeres volt mindegyik szülés után.
2020. jan. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát ez nem túl bíztató, de azért reménykedek, hátha ez is a "nem vagyunk egyformák" elven működik. Azért köszönöm a válaszod! :)
2020. jan. 11. 00:58
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem is egyből rendszeres volt,de úgy tudom, hogy ez nagyon eltérő.


Van esély rá amúgy, hogy újra terhes vagy?

2020. jan. 11. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Uhh.. értem.. köszönöm.


A terhességre nincs esély, minden együttlét alkalmával vigyáztunk.

Bár szeretnénk kistesót, de ő még várat picit magára :)

2020. jan. 11. 06:15
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapos volt a lányom, mikor megjött. Rögtön rendszeres lett. (2 évig szoptattam)
2020. jan. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
kellett néhány hónap míg beállt a ciklushossz. 34 napról indult és 4-5 ciklus alatt állt vissza 26 napra.
2020. jan. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Nekem az orvosom azt mondta, a szoptatás abbahagyása utáni első vérzés az az igazi menstruáció. Addig is lehetnek vérezgetések, de az még nem az igazi. Rám totál igaz volt amit mondott, előtte is vérezgettem, de amint ténylegesen abbamaradt a szoptatás, jött a normál menszesz, és utána már rendszeresen jelentkezett.
2020. jan. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Teszt?


Bekem az első 1 nap volt


Aztán 45 napra jött egy rendes átlagerőa 4-5 napos

Majd 26 napra egy rendeS 4 napos

Mad a 28. Napon pozitívat teszteltem / terveztük/

2020. jan. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A "vigyáztunk" nekem megszakításos "védekezésnek" hangzik. Csinálj tesztet.
2020. jan. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! :)


Elnézést, ha rosszul fogalmaztam, nem megszakításos "védekezés" volt, ezért is éreztem teljesen biztosnak, hogy nem lehet terhesség az ok. De mostmár mindenképp csinálok tesztet :) Biztos, ami biztos :)


Rettentő meglepő lenne, ha a teszt poztív lenne, bár imádom a tüneményes kicsi babám, még is az "egyik kicsi, a másik pici" élethelyzet kicsit "ijesztőnek" tűnik.

2020. jan. 11. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!