Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utáni első menzesz lehet?

Szülés utáni első menzesz lehet?

Figyelt kérdés
ma 10 hete szültem, még szoptatok de nagyrészt tápszeres a fiam. tegnap együtt voltam a párommal és egyszer a méhszájamnál belenyilalt a fájdalom, de azóta se fáj, csak abban az egy pillanatban. kb azóta vérezhetek, éjjel csak pöttyös lett a bugyim de reggelre tiszta vér volt még a lepedő is. a szextől megjöhetett az első havim vagy a szex okozta a vérzést és bajt csináltunk? ezelőtt is voltunk már együtt, sőt terhesség alatt is volt ilyen belenyilalás de nem véreztem akkor. akinek ilyen tájban jött meg az első vérzése milyen erősségű és állagú volt? sima folyós vagy nyálkás darabos?
2013. dec. 22. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a 6 hetes vizsgálatom napján jött meg és csakis szoptattam. Olyan volt a vérzésem, amilyen szokott lenni (nyálkás, darabos).

Ha a méhszájadnál éreztél valamit, lehet méhszájseb és az vérezhet.

2013. dec. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
soha nem volt méhszájsebem, szerintem most sincs mert akkor nem csak abban az egy pillanatban és nem csak most fájt volna hanem ezelőtt is. a vérzésem nyálkás darabos de tegnap dőlt belőlem és ilyen még nem volt. ha ma is ilyen erős lesz, lehet bemegyek az ügyeletre.
2013. dec. 23. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!