Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császár után 2 hónappal mit...

Császár után 2 hónappal mit mozogjak?

Figyelt kérdés

Ti mozogtatok? Volt hatással a tej mennyiségére?

Nőgyógyász szerint elapadhat.


2020. jan. 6. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem elapadhat, hanem ha izomlázad van az érződik a tejen amit a baba ez miatt visszautasíthat. Ezzel kell vigyázni, én biztosan sétával kezdeném.
2020. jan. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Mozogtam. ElapadHAT, ez mindenkinél más, akkor fogod megtudni rád hogyan hat a sport, ha kipróbálod. Egyből elapadni nem fog, max érzed hogy csökken a mennyisége. Nálam egyébként több termelődött, ahogy elkezdtem mozogni, de pont a teremben mesélte egy anyuka, hogy neki meg csökkent a tej mennyiség úgyhogy amíg szoptatott ő nem tudott edzeni. Amúgy én Power Plate edzéssel kezdtem és gyógytornász végzettségű edző tartotta, mert szét volt nyilván kicsit a hasizmom és először azt kellett rendbetenni.
2020. jan. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem apad el, hülyeség. Semmi hatása nincs a tejre. Hogy mit mozogj attól függ mit mozogtál előtte. Én folyamatosan emeltem a terhelésem. Szétnyílt hasizom tanfolyamon voltam 8 hétig, közben hatalmas sétákra vittem a gyereket. Utána itthon kezdtem el aerobikozni. Aztán visszamentem kangoora és trxre, kb 7 hónappal császár után. Fokozatosan emeltem az intenzitást. A szoptatás miatt sokáig jelen van a szervezetben az a hormon ami az ízületeket ellazítja, ezért nagyobb az esély sérülésre ha rögtön durr bele edzel. A műtét miatt meg ne hasizmozz mert megsüllyedhet a méh, tehát ezt is fokozatosan.
2020. jan. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Séta van minden nap legalább másfél óra. Ennél kicsit többre gondtaltam.


Terhesség előtt nem sokkal futni kezdtem, kb 1 hónapig csináltam, aztán baba. Ezt szeretném folytatni

2020. jan. 6. 13:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Válts nôgyógyászt. A jelenleginek nem korszerûek az ismeretei.

Ha még nem tetted, csatlakozz a Császárvonal csoporthoz. Ott nagyon sok infó van a császármetszés utáni felépülésrôl. Az appon meg tornagyakorlatok is vannak, amikkel újra tudod huzalozni a tested.

2020. jan. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!