Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császármetszés után 4 hónappal...

Császármetszés után 4 hónappal, szoptatás mellett mit tornázzak?

Figyelt kérdés
Utálok tükörbe nézni. 67 kg vagyok. 12 kg-ot kellene fogynom, de a szoptatás miatt állandóan éhes vagyok. Tudtok valamilyen tornavideót ajánlani ami nektek bevált és amit a gyerekek alvás ideje alatt tudnék végezni. Kioktatást nem kérek, tudom, hogy nem kellett volna terhesség alatt annyit zabálni.
2019. júl. 14. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

4 hónappal a császár után már bármit lehet, az erônlétednek megfelelôen. Ha soha nem sportoltál, akkor beírod a youtube-ba, hogy kezdô fitnessz/ aerobik / jóga, akármi és válogatsz, mi tetszik.

Vagy van a gyerunkanyukam.hu, ahol rengeteg féle videó van, van ami kifejezetten szülés utáni regenerációra, erônlét visszaszerzésre, erôsítédre stb...

A császár és a szoptatás nem akadály, mozoghatsz nyugodtan.

2019. júl. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Rubint Réka.Nagyon hatásos!
2019. júl. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 61kg vagyok 11kg-mal több,mint kellene. Nekem is 4 hónapja volt a császárom. Én el járok futni, úgy, hogy a párom és a baba is ott van,de jövő hónaptól kezdem az aerobicot. Szerencsére el tudok jutni edzésre. Nem tudnál elmenni te is még apuka vigyázna a babára?
2019. júl. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kardio. Gyors séta, futás, bicikli. (ha nincs kinek vigyázni a kicsire akkor szobai)
2019. júl. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
29%
Meg kellene nézni, hogy nem nyílt-e szét a hasizmod, attól is függ, hogy mit csinálhatsz. Én császár után 6 héttel mentem el PowerPlate edzésre, ott megnézték milyen állapotban van a hasizmom, és szülés utáni, hasizomzáró gyakorlatokat csinálunk. Ezt magadnak is le tudod ellenőrizni amúgy. Van Love your belly torna is, de jógázhatsz is. Én néha úszok, bár ezt a szoptatás miatt nem erőltetem nagyon, és nagyokat sétálunk, napi 3-4 órákat is akár.
2019. júl. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!