Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért szoptatásnáci meg...

Miért szoptatásnáci meg mamzilla ettől valaki?

Figyelt kérdés
Azért mert nem választja le 8 hónap után erőszakkal a gyermekét a ciciről és nem rohan vissza dolgozni. Mert külföldön így csinálják és nincs semmi baja azoknak a gyerekeknek.
2019. okt. 16. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Én még soha nem láttan/halottam olyanról, akit ezek miatt illetnének ilyen jelzőkkel.
2019. okt. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..

Itt kezdik el köpködni azt aki azt írja H márpedig miért ne szoptatna és maradna otthon 2 évet akár

2019. okt. 16. 18:41
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
szoptatásnáci xDDDDD
2019. okt. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

2-3 hozzászólás alapján írtál ki egy felesleges kérdést.

Akit elkezdtek ekézni, azt a stílusa miatt tették. Általánosságban senkit nem érdekel, hogy ki mennyi ideig szoptat és van otthon a gyerekkel.

2019. okt. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ez egy teljesen más témájú kérdés volt. És nem csoda, ha kibuknak a munkaadók az ilyen sutyeràk nőkön, nekem is volt ilyen kolléganőm, aki fèl éven belül terhes lett, terhesen kiíratta msgát és 3 éve sem jött vissza dolgozni.

Én 7 év után mentem el szülni, és egy rosdz szót sem szóltak.


Amúgy ha vki 2 év után a szoptatás miatt nem megy vissza, az nem ugyanaz, mint hogy nem választja le 8 hónaposan.

2019. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Azért, mert úgy állította be a hülye pitsa, mintha a tápszer egyenesen az ördög hímvesszejéből folyna. Meg mintha minden gyerek lelki nyomorék lenne kerek e világon, csak azok nem, akik az anyjuk szoknyája mellett ültek 3 éves korukig.
2019. okt. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ezt a kérdést onnan közelíteném meg, hogy ugyan mióta nem MAGANUGY a szoptatás? Teljesen abnormális módon manapság ezt így kiteregetik az emberek.

Szerintem ez az anyára a babára és ha van rá szükség a szakemberre tartozik. Még bizonyos koron túl az apukára.

Nem ertem mióta lett ez közügy. Régen a világon senki le se szarta hogy valaki szoptat e és meddig. Most meg úgy csinálunk mintha ennél fontosabb téma nem lenne a világon. Nyilván mind a két oldalon van akinek el van gurulva a gyógyszere, de sokkal jobb lenne a világ ha mindenki magával foglalkozna.


Engem pl full hidegen hagy hogy te meddig szoptatod a gyereked, egész addig amíg pl nem akarod nekem megmondani hogy én hogy csináljam. Felőlem szoptathatja bárki egyetemig is, vagy akár egy percig se, csak konyorgom hagy ne kelljen tudnom róla.

2019. okt. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!