Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek, ha boldogság...

Mihez kezdjek, ha boldogság helyett csak sírás jut terhesen?

Figyelt kérdés

A páromnak vannak gondjai, amiket meg kell oldania, értem is. De annyira akartuk mindketten a babát, és hogy milyen jó lesz...

Ehhez képest mióta terhes vagyok, minden napra jut valami sírnivalóm, nem érzem, hogy boldog lenne, szépen bánna velem... Meg egy csomó minden.

Mi a fenét csináljak...


2010. júl. 14. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vállalj részt a gondokból.Ne a sírással,mert azzal senki nem jut előrébb,hanem pl ne kelts benne bűntudatot azzal,h sírdogálsz,mert szerinted nem bánik veled elég szépen.Hidd el,ha nyugalmat teremtesz neki,ő is szebben fog bánni veled.
2010. júl. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát mivel már ott a baba nem igazán tudsz semmit tenni. Én az első három hónapot végigbőgtem, a következő hármat végigstresszeltem és úgy bőgtem végig..beszéld meg vele, mond el neki, hogy te most érzékenyebb vagy a szokásosnáál is és a babának szüksége van boldogságra, de mindkét szülőjére is. Ilyenkor egyébként is úgy érzik a nők, hogy rondán bánnak velük..bár van olyan, hogy tényleg úgy is van..meg amúgy is a pasik elég nehezen dolgozzák fel, hogy már nem ők vannak a középpontban..és akkor hajlamosak bunkók lenni:)Te csak örülj a picidnek és ne ásd el a párodat..minden megoldódik...
2010. júl. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

első!

köszi, de hidd el, nem vagyok egy sírós fajta, és nagyon sokat segítek neki, de ezek CSAK az ő gondjai, és így is sokat segítettem benne, nagyon, de én sem vagyok a "mindentmegoldanitudó" sajnos

második!

köszi, próbálok + lenni, csak olyan nehéz.

2010. júl. 14. 11:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hisz én is kismama vagyok..baromi nehéz..én is egész nap azzal küzdök, hogy ne akadjak ki mindenen, de ha egyszerűen szr.. fel a fejjel :)! Hány hetes vagy?
2010. júl. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

7+4

:S lehet csak a hormonok...

2010. júl. 14. 14:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy csak az o gondja. Ha egyutt vagytok az már kozos gond oda-vissza. Mindent meg lehet oldani. A párom munkanélkuli lett és nem sírok neki nap mint nap, hogy mi lesz velunk. En munkába járok, nekem nincs idom agyalni dolgokon. Szerintem foglaljátok el magatokat.


15 hetes km

2010. júl. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugi a hormonok eljátszanak veled még 40. hétig:D
2010. júl. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

15 hetes km

köszi, de hidd el az ő ügye, akármerről nézzük, akárhogy közös élet, semmi közöm ehhez, és nem egy ennyi dolog, hogy ú most épp nincs melója, kösz, de ennyire nem kell hüléynek nézni.

2010. júl. 14. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!