Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy kérdést látva az jutott...

Egy kérdést látva az jutott eszembe, hogy ha valaki gátvédelemmel szül, az jobban kitágul, mint akinek gátmetszést csinálnak? Ezt úgy értem, hogy később áll vissza a hüvely az eredetit megközelítő állapotba?

Figyelt kérdés
2008. nov. 15. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
A gátmetszés nem befolyásolja a hüvelyt,vagyis ha gátmetszést csinálnak,csak jobban kifér a baba,nem reped szana-szét az anyuka.Az hogy a hüvely.hogy fog visszafejlődni,azt nem befolyásolja egyik sem.Első szülésnél meg mindenképp alkalmaznak.
2008. nov. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Egy fenét!

A tágulás előbb van mint a gátmetszés. Ha valaki nem tágul rendesen, akkor mindenképpen metszés kell, mert különben arra reped , amerre akar, ha a doki vág akkor azt ő irányított vágással csinálja.

A hüvely visszaállása az egyén hüvelyének rugalmasságán múlik, de ha nincs gátmetszés és túlreped az anyuka, akkor súlyos állapotok alakulhatnak ki.

2008. nov. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2008. nov. 15. 20:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Most nehogy azért ne szülj gátvédelemmel, mert akkor tág maradsz!

Ez így nem igaz, ha jól tágulsz, az azt jelenti, hogy rugalmasak a szöveteid, és ugyanolyan szépen vissza is fog húzódni:-)

Engem vágtak, mert a kicsit feltett kézzel jött, és nem fért volna ki, nagyon szépen visszahúzódott minden, párom szerint ugyanolyan, mint annak előtte:-)

Én mindenképp megpróbálnám a gátvédelmet:-)

2008. nov. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2008. nov. 16. 08:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Én gátvédelemmel szültem és ugyanúgy "visszaszűkültem". Úgyhogy ne aggódj! Sőt, örülj neki, ha a szervezeted megengedi, hogy ne kelljen gátmetszést alkalmazni! Sok múlik a szülésznőn is. Az első szülő nők 50% képes gátmetszés nélkül szülni.
2008. nov. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2008. nov. 17. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!