Miért nem lehet zenét hallgatni a bölcsödében?
7.-nek: én egyébként sokat foglalkozom vele otthon is (ének, mondoka, fejlesztő játékok) és a gondozónők mindíg dícsérik is, hogy látszik rajta az otthoni foglalkozás.
Azért vagyok nehéz helyzetben mert nem akarok túl erőszakos sem lenni, persze próbálkozom (rákérdezek, a cd is ezért volt), de összeveszni sem akarok velük......De mivel az itteni válaszokból is azt szűrtem le, hogy máshol is lehet zenét hallgatni, megpróbálom kiharcolni!
Nem is kell. Csak költői kérdés volt.:)
A gyerekek úgyis igénylik a foglalkozást, biztos kiharcolják, csak tudjanak róla, hogy van cd. :)
A szakemberek beírását sajnos gyakran lepontozzák laikusok, csak mert számukra új, amit írnak. Nem tudom, mit lehetne tenni ez ellen a buta hiozzáállás ellen, mivel évek óta ezt látom a fórumon, és más fórumokon is, az anyák egy részétől.
Nagyon jókat írtak a szakemberek fentebb, épp hasonlót készültem írni, csak látom, szerencsére megelőztek. De hogy miért pontoznak le gyakran minket...
A kedves kolléga nyilván ITT, ebben a konktextusben nem a techno-t értette gépzene alatt, hanem mindazt, ami felvételről szól, hiszen az esetben nincs ÉLŐ személy, aki torkából szól az ének, nincs ÉLŐ személy ez esetben, aki üti a dobot, vagy pengeti a gitárt. A kedves ismretlen kolléga kitért az okára, miért lényegesen több és nélkülözhetetlen az utóbbi verzió, de valóban KIEGÉSZÍTÉSKÉNT teljesen jó, ha OLYKOR felvételről IS megy zene egy bölcsiben, oviban.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!