Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsődei szünetekre mennyi...

Bölcsődei szünetekre mennyi szabadnappal számoljak?

Figyelt kérdés
Elsősorban az idei évre érdekel, szeptemberben kezdi, de a többi is kelleni fog.

júl. 3. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Minden bölcsiben más, erre nincs univerzális válasz. Ott érdeklődj, ahova mentek.
júl. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Körülbelül gondoltam, nyilván a szülőin meg fogom kérdezni, csak közben tervezzük a nyaralást stb.
júl. 3. 17:11
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Hát szeptembertől kezdve a téli szünet ami biztos. Őszi-tavaszi szünet nem szokott lenni. Emellett lehetnek nevelés nélküli napok, ünnepek, stb, az utóbbiakat meg tudod nézni a naptárban is.
júl. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%

Az ünnep nem számít mert arra nem kell szabi.


Én a két decemberi munkanapcserére számoltam szabit (ovis lesz a fiam, ha lesz is ovi, valószínűleg kevesen lesznek, összevont csoport lehet), plusz karácsony körülre, plusz meghagytam 5 napot tartaléknak, ha más nem, akkor a karácsony előtti utolsó hétre veszem ki.

júl. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

"Az ünnep nem számít mert arra nem kell szabi.


"


Vagy de, mert mondjuk vendeglatasban dolgozik, vagy egészségügyben.

júl. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem mondták el a szülőin?
júl. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A lányom maganbölcsibe jár.

A régi vezetőségnél nem volt tavaszi és őszi szünet, az újnál van.

Helyi szinten kell érdeklődni

júl. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
De irigylem az ilyen egyszerű lelkeket akik úgy élnek, hogy azt hiszik unneonapon senki nem dolgozik. Idióta. Nem csak egs ügyi dolgozók meg vendéglátós dolgoznak ünnepkor.
júl. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk pl. 2 hét leállás van nyáron és a téli szünet. Ezeken kívül mindig van bölcsi.
júl. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Téli szünet kb 5 nap, januárba is mert mostanába 2.héten kezdünk.

Bölcsibe nincs őszi, tavaszi szünet, de 1-1 nap előfordulhat.

júl. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!