Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ilyen esetben fogadnak bolcsib...

Ilyen esetben fogadnak bolcsiben a kisfiam? Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kisfiam 14 honapos, de le van maradva a mozgasfejlodesben, 2 eves kora elott nem fog jarni, az mar biztos.

Heti 1-2 delelottre gondoltam, hogy csak annyi menne bolcsibe/csaladi napkozibe 1,5 eves koratol kezdve, mert nagyon kell neki a nyuzsges, tarsasag, ezt en itthon nem tudom prezentalni minden egyes nap.

Viszont nyilvanvaloan mas igenyei vannak egy nem jaro 1,5-2 evesnek, mint azoknak, akik jarnak. Ez vajon problema lehet?

Amugy mar most eszik egyedul, megerteti magat, mutogat, szavakat mondogat, szoval ebbol a szempontbol rendben van, csak a mozgas bajos.


jún. 17. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Magánbölcsiben láttam egy szintén lemaradott kisgyereket, beszoktatásnál pont bent voltam, amikor a nevelők rácsodálkoztak, hogy kapaszkodva felállt. De ez nyilván kis létszámú csoport volt, és volt külön megállapodásuk a vezetővel.

Államiba szerintem nincs sok esélyed. Egyáltalán dolgozol?

jún. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért a 2 éves kora még 10 hónapnyira van, majdnem ugyanannyi idő még, mint az eddig teljes élete, honnan tudod, hogy addig se fog járni? Ha így van, akkor valami nagyon komoly baj lehet a háttérben, ha már most tudni lehet. Orvos mondta?
jún. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Akkor mehet bölcsibe ha van munkaviszonyod. Az, hogy jár vagy nem senkit nem érdekel. Bolcsiben van kisbaba is aki nem jár, nem feltétel, hogy járjon.
jún. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nyilvanvaloan nem allamiba menne, bocsi, azt hittem egyertelmu a heti 1-2 delelottbol :D

A fejlesztesek miatt most nem is tudok visszamenni, ezert marad ez a megoldas. Heti tobbszor van elfoglaltsagunk, plusz utazas es otthoni torna. Majd ha rendben lesz, akkor megyek csak vissza.

jún. 17. 09:48
 5/7 A kérdező kommentje:

2-es, persze csodak vannak. De stabilan hozza a 4-5 honapos lemaradast minden fejlesztes ellenere, igy nyilvan a “legrosszabbat” feltetelezem. De maszni is csak most kezdett el 1 hete, ulni pedig 13 honaposan tanult meg.

Allni nem all, szoval az is meg ido, mire az egyaltalan sikerul, onnan meg hol van meg a jaras ugye.

jún. 17. 10:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk magánba se veszik be, 3 fél nap a minimum, 120 ezerért havonta.
jún. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Allamiba is van esélye miért ne lenne nyilván ha majd dolgozna.

1hónap rengeteget jelent 1 gyereknél nemhogy 10!!!!

Addig simán járhat.

Az enyém is le volt maradva, enni se evett egyedül!!! Es ugy vették fel allamiba! Sőt a szopizasrol elotte 3hete kezdett el leszokni es 21 hós volt.

A mozgás nálunk is nehezen ment, 4kezlab nem ment, egyből járt , mi is csodalkoztunk. Elotte csak kezét labat rázogatta haton fekve leginkább, nagyon aggódtam hogy vmi betegsége van. De hál istennek nincs semmi baj.

Hat nekunk a bolcsi maga a csoda volt, idén megy oviba és mar előre tudom konnyezni fogok de nagyon a ballagásakor mert nagyon jó élménnyekkel tavozunk.

Úgyhogy ne aggódj

jún. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!