Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Minden betegségnél hány?

Minden betegségnél hány?

Figyelt kérdés

A 6 éves kislányom szinte minden vírusos felső légúti, influenza szerű betegség során hány pár alkalommal. Irritálja a lecsurgó, lenyelt váladék? Ki fogja ezt nőni? Most is összeszedett valamit, lázas. Álmából ébredve hanyt szegény. Pedig meg el sem kezdett folyni az orra. De hallom, ahogy nyeldekel álmában, tehát valami váladék képződik.

Vannak többen ilyen hányós gyerekek?


2019. jún. 18. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy refluxos?
2019. jún. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

A lányom (volt) ilyen. Kis nátha, éjjel egy köhintés, két köhintés, a harmadikra már tartottam neki az odakészített lavórt. Elég sokáig (kisiskolás kor) tartott ez, az autóban is hányt, mindegy volt, mit adtam neki, a nagy gyógyszert sem tudta lenyelni.

Ma 20 éves, a nagy tablettákhoz gyürkőznie kell, hosszú útra Daedalont vesz be, ennyi maradt meg.

Szerintem egyéni érzékenység lehet.

2019. jún. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hányós az ismerős kisfiú is, 7 éves. De csak akkor,ha nagyon taknyos,és tejet/kakaót iszik a sok genyára,amit lenyel.
2019. jún. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen gyerek voltam annak idején. Kb. kisiskolás koromig tartott, utána kinőttem. Nekem az utazással nem volt gondom soha, kicsiként sem, egyébként se vagyok hányós/émelygős. Terhesség alatt se volt vészes.
2019. jún. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Anyám szerint én voltam ilyen kicsinek.Úgy tűnik kinőttem, mert vagy 10éve nem hánytam. Az utazási betegséget mondjuk nem sikerült kinőnöm, tehát megteszem a megfelelő lépéseket utazás előtt, mert utálnék hányni:)

Ne aggódj, biztos kinövi! Mondjuk én már harmincas vagyok, de elég rég vége lehet, mert szerencsére nem emlékszem arra a korszakra:)

2019. jún. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!