Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kinek milyen immunerősítő...

Kinek milyen immunerősítő vált be? Október óta bölcsis a kisfiam, jelenleg a 4. betegségnél tartunk.

Figyelt kérdés
Sajnos én is elkaptam mindet. Jelenleg Marslakókat, Béres cseppet, homeos bogyókat szedünk, nem tudom mit lehetne még, hogy megerősödjön. Illetve mennyire normális, hogy én is folyamatosan elkapom. Másoknál tapasztalat?
2017. nov. 13. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. A fiam 3 éve jár közösségbe, idén eddig egyszer volt csak beteg, ez az első évünk, ami jobbnak tűnik (lekopogom). Ez sajnos ilyen, ezen csak az idő segít.
2017. nov. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Ja ès igen, èn is sokszor elkaptam.
2017. nov. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Semmilyet. Sok zöldség és gyümölcs. Főleg a homoktövisnél nincs jobb immunerősítő és ez nem valami mesterséges sz.r, hanem gyümölcs. Aki tablettával tömi a gyerekét, az ne csodálkozzon, ha beteg.
2017. nov. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Semmilyen. Nincs értelme adni, felesleges pénzkidobás. Nem fogja csak azért nem elkapni a betegséget mert adtál neki béres cseppet.

Az első 1-2 év sok gyereknél a betegségről szól, általában középsős, vagy legkésőbb nagycsoportos ovis korra megerősödik az immunrendszerük és nagyban visszaesik a betegségek száma. Addig is kitartás!

2017. nov. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Éppen ez erősíti az immunrendszerét hogy mindezeken átesik a gyerek.

Igen az is normális hogy te mindent elkapsz.

2017. nov. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Fogalmam sincs, hogy valóban van e összefüggés, de az én fiaim taknyosak voltak csak folyamatosan - lázas betegek talán háromszor egész évben a bölcsiben. Ovit most kezdték és eddig semmi. Ők még most is milumil tejitalport kapnak, abból kakaót, D vitamint és gyakran élőflórás joghurtot. Ha betegek, probiotikumot is.
2017. nov. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
Én is adok neki ilyeneket, de cebiont is, anélkül nem ér semmit a béres. Csak taknyos volt. Ha köhög akkor jön a landzsas utifű. Egy nap alatt felszakad aminek ki kell jönnie. Orrszivas. Ez a tel... De antibiotikumot még életében nem kellett adni szerencsére.
2017. nov. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!