Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mitől csipásodik a szeme?

Mitől csipásodik a szeme?

Figyelt kérdés
2 éves kislányom van, eddig nem volt ilyen gondunk, most sem durván, de naponta 2-3X (meg reggel, ill du alvás után) a jobb szemében egy fél szezámmagnyi nagyságú puhább csipa képződik. Ez bajt jelenthet? Megyünk majd a 2 éves státuszra 2 hét múlva, ráér akkor megemlítenem, vagy menjünk el előbb? Nem piros, nem fájlalja, semmi más eltérő dolog nincs
2018. aug. 26. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet huzattól is, vagy valamilyen bakteriális fertőzés (strandon nagyon könnyű összeszedni), lehet allergia miatt is, én azért megmutatnám a gyerekorvosnak, nehogy kötőhártya gyulladás legyen belőle, mert az elég kellemetlen és fertőző is.
2018. aug. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fiamnak is vsn ilyen. Neki könnycsatorna szükulete van és bizonyos esetekben nem tud mindent elvezetni, bedugul, baci telepedik meg stb. És ilyenkor sokat csipas (szaraz es nedves csipa is). Lehet kotohartyara fognak gyanakodni és kaptok szemcseppet. Ha nem szukulet van akkor a cseppel par nap alatt elmulik.
2018. aug. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is könnycsatorna szűkületre tippelnék.
2018. aug. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A könnycsatorna részleges szűkülete már csecsemőkorban kiderül, nem 2 évesen....
2018. aug. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is azt akartam kérdezni, hogy az csak 2 évesen jönne elő?
2018. aug. 28. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!